Ukázali údajnou mrtvolu mimozemšťana. Ta se však zčistajasna někam vytratila a zanechala spoustu otázek

Fotografie: CGP Grey / Creative Commons / Attribution-Share Alike 4.0

Různí badatelé občas dychtí po tom objevit něco unikátního. Sem tam ale přicházejí případy lidí, kteří se snaží za každou cenu zviditelnit, i když se jedná čistě jen o podvrh.

Bolivijci z oblasti La Paz nepochybují o tom, že je navštívila mimozemská civilizace. Mnozí z nich se smrtelnou vážností přesvědčovali novináře, že na vlastní oči viděli přistání záhadné vesmírné lodě. Následně také spatřili smrt „minimimozemšťana“ v jedné z ulic města Haurina. Tohoto případu se samozřejmě ihned chopila média.

Objev mimozemšťana, nebo jen žertík?

Místním obyvatelům se údajně podařilo vyfotit mrtvého mimozemšťana, než „záhadně zmizel“. Bolívijský odborník na UFO Juan Carlos Aliaga byl o případu rychle informován a okamžitě se vydal na místo dění. Před odjezdem si prohlédl zaslané fotografie, na kterých byla schoulená do klubíčka jakási „Věc“. Odborníka ihned napadlo, že se nemůže jednat o stvoření z tohoto světa. Když se však konečně dostal na místo, záhadné stvoření zmizelo. Lze tedy polemizovat o tom, o co se vlastně jednalo.

Místní obyvatelé si měli tuto událost nechat pro sebe

Místní úřady, které nechtěly podceňovat hlas lidu, požádaly obyvatele La Paz a okolí, aby nešířili zprávu o návštěvě UFO. Bylo to z důvodu nedostatku konkrétních důkazů. Do Huariny byl vyslán dokonce regionální kontrolor cestovního ruchu. Úředník se setkal s obyvateli, shromáždil informace a slíbil, že bude zahájeno vyšetřování, jež má odhalit „pravdu“. Tato návštěva podle médií účinně zchladila horké hlavy „svědků“ přistání UFO.

Kde je nakonec pravda?

Začalo se tedy hovořit o tom, že si to skupina místních občanů vymyslela. Inu, v dnešní době někteří zoufale touží po pozornosti a za každou cenu se na sebe snaží upozorňovat. Pořád však existuje možnost, že se opravdu jednalo o něco seriózního. Takový objev by totiž výrazně pohnul s vědou a chápáním mimozemského světa. Je jen otázkou času, kdy přijde někdo další s podobným a možná i totožným objevem.

Zdroj: Fakt

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*