Výhra 220 milionů Kč jí zkazila život. Scénář jako ze snu se proměnil v sérii nešťastných příhod

Fotografie: Depositphotos

Mnoho lidí doufá, že jednoho dne vyhrají jackpot a celý jejich život se změní. Samozřejmě, že většina lidí obvykle nevyhraje větší částku, ale nikdo by neměl ztrácet naději v něco víc.

V roce 1999 vešel Edward Steward do kavárny, posadil se ke stolu a posnídal. To byl den, kdy se život servírky, která ho obsluhovala, úplně změnil. Po snídani Edward zaplatil a nechal servírce Tondě Dickerson los jako spropitné. Losování proběhlo o týden později s tím, že Tonda vyhrála floridskou loterii ve výši 10 milionů dolarů. V ten se jednalo o nejlepší den jejího života. To však ještě nevěděla, že si kvůli penězům projde takřka peklem.

Radosti z peněz si moc neužila

Tonda Dickerson žila tichým, nenápadným životem a po výhře, kterou si rozdělila na každoroční vyplácení, nemusela už vůbec pracovat. Krátce po výhře však Tondu zažalovali její bývalí spolupracovníci z kavárny. K tomu se dokonce přidal i její bývalý manžel a navíc i muž, od kterého los obdržela. Podle bývalých kolegů z kavárny totiž nebylo fér, že Tonda vyhrála, jelikož u daného stolu mohl být v tu chvíli kdokoliv. Tonda tedy zaplatila jen 3 miliony dolarů za to, aby je měla z krku.

Jako na nežádoucí horské dráze

Edward Stewart také nebyl příliš šťastný, když zjistil, že Tonda vyhrála tak vysokou částku s losem, který jí dal. Tvrdil, že se s Tondou dohodl, že pokud vyhraje, koupí mu nový náklaďák. Toto tvrzení ale soudce zamítl pro nedostatek důkazů. Tím bohužel Tondino trápení neskončilo. Její exmanžel ji totiž unesl a požadoval po ní peníze se zbraní v ruce. Tonda mu nějakým způsobem zbraň sebrala a při sebeobraně ho střelila do hrudi. Po úsilí lékařů byl jeho život zachráněn.

O všechno přišla

Tonda také dlouhodobě bojovala s finančním úřadem, který po ní požadoval další 1 milion dolarů k částce zaplacené při převzetí výhry. Rozhodnutí soudu ale opět hrálo v prospěch ženy. V jednu chvíli to dokonce vypadalo, že už bude konec všeho trápení. Na závěr ale přišly rodinné problémy, týkající se dluhů. Žena tedy nakonec většinu výher utratila za svou rodinu a v současnosti pracuje v Mississippském kasinu.

bankomat

Mladík našel 2 943 000 Kč v hotovosti poblíž bankomatu. Neváhal ale udělat správnou věc, teď je za hrdinu

Zdroj: Twice

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]