Stařecké skvrny budou minulostí. Stačí pouze cibule a ocet

S přibývajícími roky se mohou objevovat i různé zdravotní a také kosmetické problémy. Mezi ty patří i stařecké skvrny. Zbavte se jich díky 2 ingrediencím. Ty jsou zárukou toho, že budete mít své ruce opět dokonale krásné. Jak se ukazuje, není nutné dávat drahé peníze za různé krémy plné chemie, když existuje podstatně jednodušší možnost. Obě dvě ingredience máte zcela určitě doma. A pokud ne, není problémem jejich pořízení v nejbližším obchodě.

Zdravá a efektivní cesta jak stařecké skvrny eliminovat

Mnoho lidí velmi často spoléhá na různé drahé krémy, na různé chemické procedury, ale třeba i na laser. Pomoc přitom může být podstatně jednoduchá, levná, zdraví neškodná a také efektivní. Kdo nevěří, měl by vyzkoušet následující postup, kterým vás provedeme krok za krokem.

Základem je cibule a jablečný ocet

Jaké jsou ony dvě tajemné ingredience, se kterými budou stařecké skvrny minulostí? Tou první je úplně obyčejná žlutá kuchyňská cibule. Z ní budete potřebovat její šťávu. Ta je velmi silným antioxidantem který zaujme také tím, že je velmi bohatý na živiny. Obsahuje vitamín C, dále bílkoviny, vodu a řadu jiných látek které dohromady vytváří směs bojující proti řadě různých antioxidantů. Cibule také nadchne svými protizánětlivými účinky a tím, že má omlazující účinky. K tomu přidejme sílu jablečného octa a vznikne kombinace která prospěje vaší kráse.

Jak na to? Postupujte takto

Jako první je třeba vzít si cibuli, kterou oloupejte a potom ji nakrájejte na menší kousky. Potom ji vložte do plátna nebo zabalte do utěrky a snažte se z ní vytlačit co možná nejvíce šťávy, kterou zachytávejte do misky. Pokud by cibule nebyla příliš šťavnatá, je možné použít jinou.

Následně smíchejte šťávu z 1 cibule se zhruba polovinou klasického šálku jablečného octa. Vše důkladně promíchejte aby vznikla jednotná tekutina. Do ní namáčejte čistý kapesník nebo kousek gázy. Ten nechte nasáknout kombinací octa a cibule.

Aplikujte na místa na vašem těle

Když je kapesník nebo gáza nasátá touto speciální směsí, už nic nebrání v samotné aplikaci. Postup je jednoduchý. Stačí tkaninu jenom položit na konkrétní místa vaší kůže, kde se stařecké skvrny vyskytují. Doba působení by měla být minimálně několik desítek minut. Stejný postup opakujte každý den a už po prvních týdnech uvidíte jak skvrny blednou a jak jsou vaše ruce i další místa vaší kůže podstatně krásnější.