Svatební fotografie malých dětí obletěla svět. Vyvolala velmi smíšené pocity

Už se vám někdy stalo, že jste se na něco podívali a najednou jste se cítili velmi zvláštně? Tyto svatební fotografie jsou přesně takové. Pevně věříme, že zachováte chladný postoj a ušetříte se zbytečně emotivních reakcí při hodnocení fotografií. Podívejte se sami na uvedené fotografie a odhalte co ve skutečnosti ukrývají.

Svatba dvou malých dětí

Fotografie sami o sobě působí velmi pozitivně. Malé děti obklopené přírodou, oblečené ve svátečním. Na první pohled se zdá, že si děti zašli na lesní mýtinu a hrají si ve vysoké trávě.

Na všech fotografiích lze vidět malou dvojici, chlapce a dívku, ale divé je, že obě děti jsou oblečeny ve svatebních šatech. Chlapec v roli ženicha a dívka v roli nevěsty. Na všech fotografiích se děti k sobě mají, jako na klasických svatebních fotografiích, což působí velmi netradičně. Proč tomu tak je?

Maminka dívenky, Bria, vlastní profesionální fotografické studio a rozhodla se, že uspořádá neobvyklé focení. Požádala tedy svou kamarádku, která má staršího syna, aby jim s focením pomohl. Možná budete překvapeni, ale právě tento nápad pobouřil hromadu lidí.

Obvinění ze sexuálního obtěžování

Ženy byly obviněny z šíření škodlivých vzorů pro děti. Podle lidí totiž tyto fotografie ukazují, že úlohou dívky je v první řade být manželkou. To ale není to nejhorší. Mnohem závažnější obvinění přišlo tehdy, když někdo nazval celý fotografický projekt pedofilií. Podle některých fotografie sexualizují obraz dítěte a podporují zvrácenost.

Nelíbí se vám to? Nepozorujte to!

Když se to ženy dozvěděly, byly samozřejmě v šoku. Nic z toho totiž nebyla pravda. Chtěly jen pro děti vytvořit krásný den, na který budou mít hezké vzpomínky. Místo toho se setkaly jen s vlnou nenávisti. Ženy se s tím rozhodly bojovat, neboť jejich úmysly byly naprosto čisté. Napsaly prohlášení, ve kterém uvedly, že pokud se to někomu nelíbí, nemá se na fotografie dívat. Tím to pro ně skončilo. Zde je vidět, jakou sílu má šíření fotografií na internetu. Jaký názor máte na fotografie vy?

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]