Svobodný otec vychovává 4letou dceru sám. Jeho manželka mu vrazila kudlu do zad

Fotografie: Depositphotos

Svobodný otec se rozhodl sdílet svůj životní příběh na sociálních sítích. Jeho i 4letou dceru manželka opustila kvůli jeho mladšímu bratrovi. Nyní žádá o odpuštění a návrat zpět.

Svobodný otec jménem Stathis, 53 let, sdílel svůj příběh na sociálních sítích ve skupině podporující rodiče samoživitele. Díky energii, kterou mu tato stránka dodává, se rozhodl podělit o svůj osud. Sám vychovává dceru, které jsou nyní 4 roky. Její maminka je opustila, když bylo holčičce jen pár měsíců. Odešla se Stathisovo bratrem. Nyní se chce vrátit zpět.

Pár se znal už od školy

Stathis zažíval velice kruté chvíle. Manželé se znali už od školy. Zamilovali se a vzali. Vedli poklidný a šťastný život. Když se rozhodli založit rodinu, žena otěhotněla a porodila zdravou holčičku. Vše vypadalo jako idylka z romantického filmu, až do chvíle, kdy o Velikonocích přijel na návštěvu Stathisův bratr. S jeho ženou se znal pouze okrajově, pracoval totiž v zahraničí a neměl ještě příležitost setkat se s ní osobně.

Stathisův bratr se zdržel déle než obvykle. Znovu se objevil za 2 měsíce. Po tu dobu došlo u Stathisovo ženy ke změně, kterou si nedokázal vysvětlit. Dokonce nedošlo ani k žádné fyzické intimitě. Pouze seděla celé dny u počítače, i když nebyla žádným bláznivým fanouškem internetu. Následně si Stathis uvědomil, že hodiny denně tráví na Facebooku.

Prokleté velikonoční svátky

Stathis tyto Velikonoce označuje za prokleté. Jeho žena se od návštěvy svého švagra změnila k nepoznání. Nakonec se odstěhovala, když dceři bylo jen pár měsíců. Přisuzovala své rozhodnutí poporodní depresi, byla čerstvou maminkou, bylo tedy přirozené, že se u ní vyskytly změny v chování

Její odchod však nebyl jednoduchý. Neupozornila Stathise, že odchází, najednou zmizela uprostřed noci. Stathis měl přirozeně strach, zavolal na policii. Večer mu dorazil e-mail s vysvětlením.

Fotografie: Depositphotos

Muž musel být hospitalizován

Stathisovi se zhroutil svět. Musel podstoupit psychoterapii. Díky jeho skvělým rodičům a přátelům bylo o jeho malou dceru postaráno, než se zcela uzdravil. Byl vynikajícím otcem pro svou dceru. O 2 roky později dokonce poznal ženu, která jej opět přiměla věřit v lásku. O své bývalé ženě ani bratrovi celé roky neslyšel.

Bývalá manželka se ozvala

Když Stathis požádal svou současnou přítelkyni o ruku, o 2 měsíce později se ozvala jeho bývalá žena s prosbou, zdali by mohla vidět svou dceru. Po několika setkáních přiznala, že by se chtěla vrátit, žádala o odpuštění. Stathis byl ale neoblomný. Žena začala vyhrožovat, že bude žádat dceru do své péče. Stathis však věděl, že její výhrůžky nemohou zničit jeho znovu získané štěstí.

Zdroj: Singleparent

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]