Byly mu 3 roky, když jeho matka náhle zmizela. O 23 let později při rekonstrukci domu zjistil krutou pravdu

nešťastná nevěsta
Fotografie: Unsplash

Malý chlapec nevěděl, kam se poděla jeho matka. Ta zmizela z Jacksonville v roce 1993, když byly dítěti teprve 3 roky. Vše vyšlo najevo, když se jako dospělý rozhodl zrekonstruovat svůj dům.

Matka jménem Bonnie Haim už neměla v úmyslu být se svým manželem. Pro okolí to nebylo žádné tajemství. Chystala se tedy odstěhovat, s čímž všichni počítali. Jednoho dne ale beze stopy zmizela, aniž by cokoliv řekla. Synovi tehdy byly pouhé 3 roky a teprve v roce 2014 se mu podařilo zjistit, co se vlastně stalo.

Zřídila si tajný bankovní účet

Bonnie se sice chtěla odstěhovat, ale ještě předtím si zřídila tajný bankovní účet, o kterém se dozvěděl její manžel. Ten jí nařídil, aby ho okamžitě odstranila, což Bonnie odmítla. Od kamarádky totiž obdržela 1 200 dolarů (dnes asi 25 000 Kč), které měla použít na zálohu pro svůj nový byt. Měla se přestěhovat 23. ledna 1993, zatímco její manžel Michael Haim byl pryč na služební cestě. Ke stěhování však nedošlo.

Po ženě se slehla zem

Bonnie byla naposledy viděna 6. ledna 1993. Den předtím kamarádce řekla, že se pohádala s manželem, a všichni její nejbližší si začali dělat starosti. To vyústilo v zásah policie, která vyrazila do akce a po několika hodinách nalezla nedalo domova kabelku patřící nezvěstné ženě. Její auto bylo zároveň zaparkováno na letištním parkovišti. Michael vysvětlil, že jeho žena odešla z domu a už ji nikdy neviděl.

Pravda, která se ukázala po 20 letech

Tříletý syn řekl policii, že „tatínek ubližoval mamince.“ Důvěryhodnost dítěte však podkopal Bonnienin dědeček a otec. Nedostatek důkazů tedy zabránil tomu, aby byl Michael obviněn z ublížení své manželce. To se však o 20 let po incidentu změnilo. Tříletý Aaron už byl mladý dospělý a rozhodl se zrekonstruovat rodinný dům. Když rypadlo rozrývalo zahradu, z betonového dna bazénu se vynořil pytel Bonnieina těla. Aaronův otec byl v roce 2019 odsouzen k doživotnímu vězení. Přesto je však těžké uvěřit tomu, že pravda byla tolik let skryta.

Zdroj: Webniusy

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]