Žena viděla svého syna, jak hází kameny na policisty. Následně mu dala tak za vyučenou, že to pro něj bude do konce života noční můra

Fotografie: Depositphotos

Asi každý měl v životě teenagerské období, ve kterém nerespektoval nic a nikoho. To je zkrátka dospívání neboli puberta.

Neexistuje žádná skupina lidí, kteří by působili tak drze, jako právě teenageři. Ale bohužel, pubertou si projde každý, záleží jen na tom, jak moc ho zasáhne. Většinou to je tak, že „puberťáci“ jsou vzpurní a nerespektují vůbec nikoho, tedy skoro nikoho. U každého je totiž jeden člověk, který teenagera dokáže vrátit do reality. A v tomto případě šlo o maminku dospívajícího chlapce.

Mladí házeli kameny na policii

V roce 2015 uviděli dospělí skupinu mladých, z nichž někteří byli v přestrojení, jak křičí na policii a hází po nich kameny. Policisté se snažili uklidnit násilnou a chaotickou demonstraci. A jedna žena i přes převlek poznala v této skupině vlastního syna. Mnoho lidí si tento incident nahrávalo, a tak můžete právě tuto ženu vidět, jak se řítí do davu, aby svého syna dostala ven.

Fotografie: Pixabay

Matka byla velice rozzuřená

Na videu je potom vidět, jak žena mladíkovi strhne klobouk a nařídí mu, aby toho okamžitě nechal. Přitom mu uštědřila několik pohlavků. Syn se začal stydět a utekl pryč. Matka po něm křičela, ať se zastaví a jde za ní, že ho rozhodně vychovala lépe. Rozběhla se za synem a popadla ho za rukáv.

Fotografie: Pixabay

Policie matku chválí

Baltimorský policejní komisař Anthony Batts byl u tohoto incidentu přítomen a řekl: „Stál jsem tam a najednou vidím matku, jak popadne dítě, které mělo na hlavě klobouk, a začne ho bít do hlavy, protože se za něj strašně stydí. Přál bych si, aby se takhle zachovalo více rodičů, protože některým je chování jejich dětí úplně jedno.“

Našli se však i lidé, kteří matku kritizovali za její násilné chování k synovi. Ale jak jinak si má člověk u neposlušného teenagera vybudovat respekt?

Zdroj: YouTube / Sky News, Newsner

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]