Tanečník přišel do vězení, aby naučil vězně choreografii na písničku od Michaela Jacksona. Výsledek je fantastický

Fotografie: Depositphotos

Pokud milujete tanec a taneční vystoupení, jistě se vám bude velmi líbit i toto. Choreograf a tanečník si totiž vymyslel taneční vystoupení společně s vězni a výsledek byl velmi dobrý.

Tancovat nemusí pouze mladí lidé nebo děti, protože tato aktivita je vhodná úplně pro každého. Při tanci mohou lidé skvěle vyjadřovat své pocity, a aniž by cokoliv řekli, tak lidé dokáží pochopit, co chtějí říct. Takové vystoupení musí být důkladně promyšleno a nacvičeno. Jeden choreograf, který řadu let pracoval s Michaelem Jacksonem se rozhodl navštívit vězení a nacvičit s vězni vystoupení.

Fotografie: Pixabay

Tanec je skvělý pro tělo

Pokud se chcete začít nějak pohybovat, sportovat nebo získat lepší figuru, nemusíte začít nutně běhat, plavat nebo dělat klasické sportovní aktivity. V klidu můžete začít i tancovat, protože i tímto pohybem lze zhubnout. Najděte si například lekce tance v nejbližším sportovním centru, a i tímto způsobem se můžete pravidelně pohybovat.

Choreograf vyzkoušel experiment

V dnešní době se lidé snaží vymyslet akce nebo experimenty, které doposud nikdo nevymyslel. Díky tomu dokáže člověk zaujmout širší publikum a stát se tak pro ostatní mnohem známější. Tento muž už ale popularitu příliš nepotřebuje, jelikož několik let pracoval s Michaelem Jacksonem a pomáhal mu s choreografií.

Travis Payne je muž, který dlouhodobě spolupracoval s Michaelem Jacksonem a vymýšleli společně choreografii. Nyní se ale rozhodl pro experiment, který uskutečnil v jedné z filipínských věznic. Spolu s dalšími tanečníky, které vzal s sebou do vězení, chtěli s vězni nacvičit tanec na píseň „This Is It“.

Dlouhé týdny nacvičování

Několik vězňů se k nacvičování přidalo, a nakonec strávili společně s choreografy několik týdnů. Po této době se jim podařilo dát dohromady vystoupení, které bylo téměř bez chybičky. Jejich vystoupení si jistě zaslouží obdiv a potlesk, protože se projektu / experimentu zúčastnilo velké množství vězňů a nebyla jim tato akce lhostejná.

Zdroj: Sosialnytt

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]