Táta začal 8měsíční Terezce brnkat známou písničku. Natočil její reakci, své pocity vyjádřila tou nejkrásnější formou

Fotografie: RealWalkerAdams / Creative Commons / Attribution 2.0

Každý rodič miluje své dítě nadevše v životě a každý den ho jeho potomek překvapí něčím novým. Tato malá holčička začala tancovat v momentě, kdy její otec začal hrát.

Malé děti jsou velmi roztomilé a dospělí se předhání v tom, koho bude mít jejich potomek raději. I malé děti ale mají vlastní hlavu a někdy své rodiče překvapí zvláštním chováním. Některé děti dokonce dokážou v útlém věk to, co byste čekali spíše od staršího dítěte. Tito rodiče proto byli velmi překvapení, když jejich holčička začala tančit.

U dětí rychle poznáte, co se jim líbí

Na malých dětech je skvělé to, že velice rychle poznáte, co se jim líbí a naopak. Pokud se jim totiž něco nelíbí a nejsou v dané situaci spokojené, začnou brečet nebo jsou hodně nepříjemné. Nevadí jim ani to, když jsou nepříjemné na lidi, kteří se o ně celý den starají. Na druhou stranu zase rychle poznáte i to, když se jim něco líbí.

V ten moment totiž přichází na řadu úsměv od ucha k uchu, hlasitý smích, rozhazování rukama, zvláštní pohyby a mnoho dalších výrazů, na něž si brzy zvyknete, a budete pak vědět, že tak vaše dítě vyjadřuje radost. Tito rodiče si všimli, že jejich malá dcera má dobrý hudební sluch a líbí se jí píseň, kterou hrává její otec na kytaru.

Chtěl jsem jen zahrát své dceři jednu píseň

„Když jsem si vzal do ruky kytaru, abych zahrál své dceři Terezce svou oblíbenou píseň, okamžitě jsem si získal její pozornost. Začal jsem tedy hrát píseň s názvem Wanted Dead or Alive od Bon Jovi. Manželka celou dobu natáčela video na památku a po pár sekundách mého hraní se Terezka (8 měsíců) postavila na nohy a držela se také kytary,“ vypráví otec od rodiny.

Terezka reagovala nečekaně

„Nebylo pro nás velké překvapení, že se Terezka něčeho chytla a postavila se, větším překvapením pro nás bylo to, jak začala reagovat po chvilce mého hraní. Dala se totiž do tance a pohybovala hlavou i celým tělem. Byl to veselý moment, který jsme naštěstí stihli zaznamenat na video, a máme tak na tuto chvíli památku,“ řekl otec od rodiny s úsměvem na tváři.

Zdroj: Newsner

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]