Tato cesta do práce je poznamenala. Na ulici zahlédli krabici, jejíž obsah jim nahnal husí kůži

Fotografie: Bhaskaranaidu / Creative Commons / Attribution-Share Alike 3.0

Nedaleko útulku Pell City Animal Control v Alabamě byla objevena opuštěná krabice. Když se pracovníci podívali dovnitř, zůstali v šoku.

Když zaměstnanci útulku nedaleko svých vstupních vrat zahlédli neobvyklý velký modrý úložný box, nepředpokládali, že uvnitř naleznou něco živého. A to hlavně proto, že krabice byla nejen zavřená, ale také pečlivě zapečetěná páskou. Sami zaměstnanci zůstali v šoku, lidé je ještě stále umí překvapit.

I přesto, že už viděli mnoho, toto je překvapilo

Podle informací zveřejněných na sociální síti Facebook bylo štěstím, že na místo dorazil zaměstnanec útulku v pravý čas. Kdyby box zůstal nepozorován déle, mohlo to mít pro štěňata, nacházející se uvnitř boxu, velmi závažné následky. Pečlivě oblepená krabice, s minimálním přístupem vzduchu, v sobě ukrývala čtyři malá štěňata.

Ta byla ve velmi špatném stavu, trpěla dehydratací a v uzavřené krabici neměla přístup k vodě, ani potravě. Kromě toho se zde nacházel také velmi špatný vzduch, který v krabici necirkuloval. Podle webu OnlineNytt  ale kromě těchto nedostatků byla všechna zvířata zcela v pořádku.

Z toho, co našel na skládce, se muži málem zastavilo srdce. Ihned přivolal místní policii

Nejen zaměstnanci, ani lidé na internetu nechápou lidskou krutost

Tento případ vyvolal velký ohlas na sociálních sítích, kde mnoho lidí vyjádřilo své rozhořčení a znechucení nad krutostí, která byla štěňatům prokázána. „Jak může někdo takovým způsobem zacházet s nevinnými zvířaty?“ ptali se uživatelé v komentářích, kde někteří s potlačenými slzami vyjadřovali své zklamání nad lidskou bezohledností.

Celkově případ zanechal v komunitě hluboké otázky o etice a morální zodpovědnosti lidí vůči zvířatům, vyvolal diskusi a přiměl mnoho lidí k zamyšlení nad tím, jak zacházíme s našimi čtyřnohými přáteli. Nejedná se o jediný případ opuštěného zvířete, o kterém jsme čtenáře deníku SvětKreativity informovali. Nedávno jsme jim přiblížili příběh koně, který byl nalezen na pokraji smrti.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*