Tento muž zasadil více než 6000 stromů jako poctu své manželce. Vzrostlé dřeviny vytvořily krásné srdce

Láska je v životě každého z nás tím nejdůležitějším, co můžeme mít. Když jsme šťastně zamilovaní, máme obrovskou radost ze života. To stejné prožíval i Winston Howes, který chodil s dívkou, kterou pojal v roce 1962 za svou manželku. Každý, kdo je potkal jim říkal, že takto spokojený a zamilovaný pár ještě neviděl.

Stěhování na venkov

Winston Howes ani jeho žena neměli příliš rádi ruch velkoměsta. A tak si splnili jeden ze svých snů a vydali se na venkov, kde mohli v krásném domku žít svůj dokonalý život. K domu náležel také velký pozemek, které byl do té doby jenom zatravněný. Když ho Winston Howes, začaly se mu v hlavně honit plány na to, jak by ho mohl zajímavě využít.

Založení rodiny

Vše se jim dařilo a po pár měsících žena zjistila, že je těhotná. Byla to další skvělá informace, jelikož oba dva konečně mohli založit vytouženou rodinu. Těhotenství bylo zcela bez komplikací a po 9 měsících od otěhotnění se jim narodil syn. V tu chvíli měl pár vše, co ke spokojenému životu potřeboval. Byli rodina, která bydlí v krásném domku uprostřed malebné přírody. Vypadalo to, že tuto idylu nemůže nic narušit.

Vše bylo najednou přerušeno

Osud je nevyzpytatelný a nutno říci, že to co se stalo bylo pro Winstona Howese opravdový šok. Nikdy nevěřil, že může něco takového nastat. Ale stalo se. K čemu došlo? Jeho manželka ve věku nedožitých 50 let zemřela. Přišlo to náhle a lékaři jí už nemohli pomoci. Diagnostikovali jí srdeční selhání. Winston Howes byl z jejího odchodu zdrcen a nevěděl, co si dál v životě počne. A v tu chvíli si vzpomněl na svůj nápad spojený s pozemkem. Vše dlouho odkládal, ale nyní věděl, že přišla ta pravá chvíle.

Zasadil více než 6 000 stromů

Na pozemku, který náležel jejich domu se rozhodl sázet stromy. A nebylo jich málo. Celkem jich zasadil více než 6 000. Jednalo se o dubové stromky, u kterých každým rokem pozoroval, jak jsou větší a větší. Ze zatravněného pole se najednou stával velký dubový les. Když se ho okolí ptalo, proč něco takového udělal, odpověděl jim, že je to pocta jeho manželce. Nikdo nechápal, proč zrovna zasazení stromů, když ona si nic takového nikdy nepřála. Winston Howes si však stále stál za svým.

Až za 15 let byla odhalena pravda

Po 15 letech každý pochopil, proč to Winston Howes. Nešlo jenom o běžné zasazení stromů. Šlo o to, jak je zasadil. Kdokoliv kolem lesa šel, neviděl nic zvláštního. A to ani ve chvíli, kdy se dubovým lesem procházel. Pouze se mohlo narazit na mýtinu, který byla vysvětlením toho všeho. Při leteckém pohledu bylo jasné, že zalesněné pole je skutečně pocta jeho ženě. Ona mýtina není místo, na které mu už nezbyl čas, nebo energie. Mýtina má tvar srdce. Z leteckého pohledu je vidět, jaké Winston Howes vytvořil umělecké dílo. Uprostřed zalesněného pole se nachází srdce, které bude navždy symbolizovat lásku právě k jeho manželce.

Místo, které je potvrzením velké lásky

Když dané fotografie obletěly svět, každý pochopil, jak oddaný muž Winston Howes a jak moc svou ženu miloval. Toto místo se stalo symbolem jejich lásky. A nejenom té. Pravidelně se sem sjíždí zamilované páry, protože pravděpodobně není romantičtějšího místa. Podívejte se sami. Krásné, že ano?

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]