Co vás čeká v roce 2022? Vyberte si jeden ze stromů a odhalte tajemství nadcházejících měsíců

Fotografie: Freepik

Psychologické testy nás dokážou pobavit. Umí odhalit tajemství a mohou vám dokonce ukázat i správnou cestu, pokud nevíte, jak se rozhodnout.

Pokud jste už občas narazili na psychologické nebo optické testy a zaujaly vás, určitě by vám neměl uniknout ani tento. Prohlédněte si důkladně celou skupinu stromů. Nespěchejte a dejte si čas, než vás nějaký zaujme. Poté už se stačí podívat o pár řádků níže, kde si přečtete, jak se bude vyvíjet váš život v příštím roce. Který strom bude ten váš?

1. strom – přináší velkou změnu k lepšímu

S největší pravděpodobností jste jeden z lidí, kteří umí vidět sklenici poloplnou. Život je pro vás velkým dobrodružstvím a vy si ho dokážete náležitě užívat. V novém roce na vás čeká dlouho očekávaná změna, na kterou se už cítíte dostatečně připraveni. Protože svou práci děláte s vášní, odměnou vám bude příjemné překvapení. Užijte si ho!

Fotografie: Unsplash

2. strom – objev romantické lásky

Vaše osobnost potřebuje cítit svobodu. Obvykle se zabýváte především problémy ostatních, než abyste řešili své vlastní. V roce 2022 se ve vaší blízkosti objeví osoba, se kterou navážete harmonický a romantický vztah. I když není váš život žádná nuda, ve dvou budete zažívat to správné dobrodružství.

3. strom – pozor na vaše slabé stránky

Jste velmi silná osobnost, která dodržuje své zásady a je pevná ve svých názorech. Nic neodkládáte a máte zdravě velké sebevědomí. Pokud se ale někdo dotkne vašich slabých stránek, necítíte se už tak jistě. To může být důvod, proč můžete mít problém s navázáním vztahu. Nový rok vám ale přinese tu správnou osobu, která dokáže ocenit vaši dobrotu.

Fotografie: Pixabay

4. strom – skrýváte velké srdce

Za vaší tvrdou skořápkou se skrývá citlivá duše. I když jste silný a pevný člověk, kterého jen tak něco nezlomí, nejste z kamene a máte velké srdce. Jen to raději před okolním světem skrýváte, protože se bojíte zranění a bolesti. Rok 2022 si pro vás ale připravil skvělé věci. Potkáte člověka, který vaše stydlivého já nebude využívat.

5. strom – čeká vás odměna za vaši práci

Nevěříte na štěstí, a proto rádi ovládáte všechno ve svém životě. Sebedůvěra vám nechybí a nemáte potřebu před ničím utíkat. Dokážete se právem radovat ze své dobře odvedené práce a všichni kolem vás si vaši společnost užívají. V novém roce se konečně dočkáte zaslouženého povýšení.

Fotografie: Pexels

6. strom – utište se ve své samotě

Pravděpodobně jste osobnost mírumilovné povahy, která nejraději tráví čas se svými přáteli, ale stejnou měrou rádi využíváte i ticho samoty. Někdy nutně potřebujete čas jen sami pro sebe, abyste si mohli utřídit své myšlenky. Brzy vám ale do života vstoupí člověk, který otevře vaši duši.

7. strom – užijte si novou lásku

Vaši přátelé se na vás můžou spolehnout v každé situaci. Vždy se na vás obrátí, pokud potřebují pomoc. V novém roce potkáte člověka, který vám bude schopný znovu rozzářit život, vykouzlí zase úsměv na tváři a naplní vaši duši láskou. Konečně nastane období, kdy k vám přijde láska a porozumění.

Fotografie: Freepik

8. strom – žijte svůj sen

Jste velký romantik a snílek. Odmítáte brát každodenní život vážně. Vaše intuice vás nikdy nezklamala, a proto ji dostatečně nasloucháte. Víte, že není důležité to, co vidíte, ale co cítíte. V příštím roce potkáte osobu, která vám bude sympaticky podobná. Bude mít své sny a v těch vašich vás ráda podpoří.

9. strom – odvážní vyhrávají

Rádi riskujete a vyhledáváte dobrodružství všeho druhu. Ze své každodenní rutiny jste občas velmi unaveni, a proto hledáte v životě něco zajímavějšího. Neztrácejte odvahu, váš život má ten správný směr a během příštího roku budete mít mnoho šancí na úspěch. Sláva, po které tak toužíte, je jen kousek od vás.

Zdroj: VeryWellMind

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]