Poselství symbolů: Test, který napoví, kde se v životě nacházíte a kam se váš život bude nyní ubírat

Fotografie: CanvaPhotos

Symbolika se používá již od pradávna, v symbolech je ukrytá velká síla. Vaše podvědomí si vybere symbol, který vám pomůže se zorientovat ve vašem životě.

Přečtěte si tajnou zprávu, která k vám přijde skrze vaše nevědomí. Intuitivně si vyberte jeden ze šesti symbolů na obrázku. Nepřemýšlejte, zvolte ten, který vás na první pohled přitáhl. Zvolený symbol vám prozradí, kde možná děláte chybu a na co byste se měli v budoucnu zaměřit, aby byl váš život naplněný štěstím a radostí.

Symbol číslo jedna

Přestaňte bojovat a odevzdejte se síle vesmíru. Zdá se, že zbytečně tlačíte vše vpřed. Vydáváte velké množství energie na to, aby se věci někam pohnuly. Výsledky však nestojí za tak velké úsilí. Možná byste měli udělat krok zpět, nadechnout se a s výdechem nechat věci plynout, aniž byste do nich chtěli zasahovat nebo je kontrolovat či směrovat. Otočte se do svého nitra a najděte vnitřní klid. Věci se dějí samy, když je necháte. Ušetříte energii a uvidíte, že výsledky pro vás budou mnohem příznivější.

Symbol číslo dva

Momentálně jste v životě trochu roztěkaní a dezorientovaní a potřebujete mu dát nový směr. Stanovte si jasné hranice, za které nebudete zacházet. Budujte je s láskyplností k sobě samým. Nedopusťte, aby vám je okolí narušovalo. Životní sílu a energii máte omezenou a vy určujete čemu a komu ji věnujete. Odstřihněte se od nesmyslných neustále se opakujících situací, které vás drží na místě a nedovolují vám vyrůst, ani něco změnit. Nebojte se, nebudete za sobce, každý má právo a možnost udělat se svým životem to samé.

Fotografie: Freepik

Symbol číslo tři

Už jste mnohé v životě pochopili a jste na správné cestě. Žijete v harmonii s proudem života nebo se k ní velmi přibližujete. Pokračujte dál a užívejte si každý okamžik. Pozorujte každodenní zázraky, které se před námi otevírají. Možná vás čeká velká výzva, nebojte se však. Důvěřujte tomu, že jdete správnou cestou, a odpovědi na vaše otázky budou zodpovězeny. Máte nakročeno k žití života se skutečnou lehkostí, přestože je někdy těžký. Vy už však plně chápete, že i to je součástí krásy, kterou život nabízí.

Symbol číslo čtyři

Tady se nám někdo příliš často vrací do minulosti. Uvědomte si, že z pohledu vesmíru minulost neexistuje. Je jen ve vaší mysli. Nenechte se jí brzdit v žití skutečného života tady a teď. Vyrovnat se s minulými bolestmi je určitě v pořádku, u vás se však zdá, že si tu gramofonovou desku pouštíte příliš často. Zkuste se soustředit více na přítomnost, ta totiž znamená vaši budoucnost a tu máte plně ve svých rukou. Přistoupíte-li k ní vědomě a učiníte čáru za minulostí, uvidíte, že vaše budoucnost se bude odvíjet v mnohem větším souladu s vašimi představami a sny.

Symbol číslo pět

Věci ve vašem životě se začínají rovnat. Vstupte do tohoto procesu tím, že si stanovíte jasné cíle. Zformulujte je a klidně si je napište na papír. Budou vám pomáhat udržet směr, kterým se chcete vydat. Nečekejte, že se vše ihned naplní, a nenechte se tím uvrhnout do deprese. Udržujte si pozitivní mysl, dříve nebo později se vaše záměry stanou skutečností. Proto nedávejte prostor pochybám, celý proces byste tím jenom brzdili.

Fotografie: Freepik

Symbol číslo šest

Žijete příliš povrchem věcí a nevnímáte vlastní nitro, které k vám neustále promlouvá. Jste tak zahlcení věcmi okolního světa, že jste zapomněli, že všechny odpovědi jsou ve vás. Zkuste se uklidnit, udělat si tichý prostor jen sami pro sebe a začněte naslouchat zprávám vašeho skutečného já. Zbavíte se tak chaosu, který ve vaší mysli panuje, a věci kolem vás se začnou měnit ve váš prospěch. Opravdu nemusíte všechno vědět, všechno vymyslet a u všeho být. Bojíte se, aby vám něco neuteklo, a nevidíte to, co vám skutečně uniká.

Zdroj: VeryWellMind