Kterou křišťálovou kouli si vyberete? Tento psychologický test dovede odhalit zákoutí vaší osobnosti a budoucnosti

volba koule

Některé psychologické testy působí skutečně zvláštně. Nakonec jsou ale uživatelé překvapeni, jakým způsobem byly koncipované a co všechno zjistily.

Existuje hodně způsobů, jak o sobě může člověk zjistit nové věci. A to i takové, kde není třeba nikam chodit, něco složitě vyplňovat a následně nechat analyzovat. Jedním z takových je i následující test, který má podobu jednoduchého obrázku. V čem spočívá? Tentokrát vám stačí vybrat si jednu ze 6 křišťálových věšteckých koulí. Tak si zvolte tu, která se vám nejvíce zamlouvá. Následující seznam vám ukáže, co se na vás v budoucnu chystá.

První koule

Jestli jste si vybrali zrovna tuto, pak jste připraveni na velké změny. Zaměřte se na cokoli, čeho jste kdy chtěli dosáhnout. Nezapomeňte se také spojit s lidmi, kteří s vámi sdílí podobné zájmy. Nevyhnete se období, kdy bude nutné provést některá důležitá rozhodnutí. Jednejte pomalu a uvážlivě, ale své volby se držte.

Druhá koule

Lidé volící tuto kouli jsou chytří a veselí. Jste takovou zásobárnou nadšení a optimismu, že jím kolikrát „nakazíte“ i všechny kolem sebe. Prakticky v každé situace totiž dokážete najít něco pozitivního, což vás výrazně posiluje. Snadno tak překonáváte problémy, ať už se objeví v jakékoli podobě. Zůstaňte přesně takoví, protože po jakkoli dlouhém dešti vždycky přichází slunce.

křišťálová koule
Fotografie: Pixabay

Třetí koule

Tato magická koule je symbolem věčných a skutečně trvalých hodnot. Na celém světě tak nejspíš neexistuje nic, co by vás mohlo porazit, protože máte hluboké a silné kořeny. Zůstaňte nohama pevně na zemi a ostatní vás využívají jako podporu. Navíc přijde čas, kdy svou sílu ukážete i lidem, která vás ještě příliš neznají.

Čtvrtá koule

Volba této magické koule znamená prakticky jediné. Procházíte fází, během které se musíte definitivně vzdát své minulosti a odpoutat se od ní. Ona část vaší životní dráhy už totiž definitivně skončila a je načase se s tím už opravdu smířit. Chvíli budete dost možná plakat nad pomíjivostí věcí, pryč od všech, někde v ústraní. Je to ale forma přechodového rituálu a očištění, bez kterého se nemůžete vypravit k novým obzorům.

Pátá koule

Tato koule je volbou analytiků. Pečlivě jste se zamysleli nad svými dosavadními výsledky. Jste si totiž vědomi skutečnosti, že změna přijde opravdu brzy a vyvede vás z nudy, ve které jste se téměř utopili. V klidu a bez stresu si tedy všechno promyslete, pak bude čas udělat pořádné plány do budoucna.

budoucnost
Fotografie: Pixabay

Šestá koule

Tato magická sféra symbolizuje hledání nových věcí, které vás potěší a současně také ohromí. Jste veselý a vysoce pozitivní člověk a čeká na vás velmi vzrušující období. Veškeré vaše talenty a dovednosti se velmi brzy probudí a kdoví, třeba se brzy i znovu zamilujete.

Jednoduchý test vám nabídne 6 možností volby. A ty vám ukážou, jaká na vás v blízké době čeká budoucnost.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*