Psychologický test: Vyberte si symbol a objevte svou budoucnost na základě vašeho současného vnitřního stavu

test jednotlivé symboly

Jste zvědaví, co vás v nejbližší době čeká? Udělejte si tento test, který vám odpoví podle vašeho vnitřního nastavení. Skrytá síla symbolů prozradí mnohé.

Na základě vašeho aktuálního rozpoložení, které se promítne do výběru obrázku, je možné nahlédnout do blízké budoucnosti. Tu si nakonec každý, svými činy i myšlenkami, buduje sám. Na obrázku vidíte celkem osm obrázků. Vyberte si ten, který se vám nejvíc líbí. Podmínkou však je, aby váš výběr byl rychlý a nepustili jste k němu analytickou mysl. Jednoduše označte ten, který vás zaujal jako první.

1. Mašle

Brzy vás čeká konflikt s vašimi nejbližšími. Vše začne zcela drobnou maličkostí. Je jen na vás, jestli se z drobnosti vyvine větší konflikt nebo se vám podaří, díky vaší blahosklonnosti, vše zažehnat a vyhnout se hádkám. S touto informací nyní máte náskok a můžete se tak stát tvůrcem pohody ve vašem blízkém okolí.

2. Váhy

V blízké budoucnosti na vás čeká příliv financí. Spíše však přijde z nečekaného zdroje. Možná nějaký starý projekt nebo závazky. Mohou se vám vrátit i dluhy, které jste dávno odepsali. Může se však jednat i o nečekanou pracovní nabídku, proto buďte ve střehu, ať ji nepromeškáte a nepřipravíte se zbytečně o vítané peníze navíc.

3. Holčička

Muži, vy brzy najdete osobu, kterou hledáte a bude to ta pravá. Pokud již zadaní jste vaše city k partnerce ještě zesílí. Pro ženy však tento symbol znamená, že příliš dominujete mužům. Přebíráte jejich zodpovědnost. Pokud nemáte partnera může být právě toto důvod, proč se vás muži straní. Zkuste být na chvíli křehkou a jemnou ženou. Uvidíte, že nápadníky nebudete stíhat ohánět.

šťastná žena

4. Strom

Je symbolem moudrosti a vás tak brzy čekají zkoušky týkající se právě této oblastí. Možná budete muset něco zásadního přehodnotit a prokázat tak nad situací moudrý nadhled. Bude vám to určitě ku prospěchu. Máte však již mnoho zkušeností a rozvinutou intuici. S těmito předpoklady pro vás nebude zase tak těžké, abyste celou situací prošli bez ztráty kytičky.

5. Kočár

Tento symbol naznačuje, že vás v blízké budoucnosti čeká nějaká cesta. Nemusí to být však jen fyzický přesun. Může to být i cesta do větší hloubky vašeho nitra, kde narazíte na to, že se musíte rozhodnout, jak dál pokračovat. Může jít i o přehodnocení dlouhodobého vztahu, které vyústí k zásadní změně směru celého vašeho života.

6. Klíč

Klíč symbolizuje dosažení cíle. Už máte něco rozehráno, co se v brzké době dokončí a váš cíl se tak splní. Dejte si však velký pozor na intriky, zradu a osoby, které vás budou chtít oklamat. Nebudete-li bdělí, mohlo by se dokončení celého plánu odsunout na pozdější dobu nebo dokonce zcela zhatit. Vaše úsilí by tak přišlo vniveč.

žádost o ruku restaurace

7. Prsteny

Už podle obrázku je jasné, že tady půjde o lásku. Brzy se tak stane něco zásadního na tomto poli. Jste-li sami, přijde vám do života někdo, po kom jste opravdu toužili. Pokud jste již šťastně zadaní, vaše láska bude ještě posílena. Může to být příchod dítěte nebo posvěcení vašeho vztahu svatbou nebo velkým výročím. Užívejte si proto tuto krásnou energii, nemusí u vás setrvat navždy.

8. Loď

Ta pluje v neznámých vodách, zmítaná protichůdnými větry. I u vás tak dojde k řadě významných životních změn. A tyto změny budou pro vás pozitivní. Nesmíte však neustále váhat. Bez vašeho pevného rozhodnutí se věci kupředu nepohnou. Nenechte se brzdit ani strachem, ani výčitkami svědomí. Víte, co je pro vás dobré a proto buďte neústupní.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*