Co vidíte jako první? Tento psychologický test s 99,98% úspěšností odhalí, jak vnímáte lásku

test partnerství

Láska má mnoho podob a lidé ji v různých kulturách vnímají zcela odlišně. Společné je to, že do ní vnášíme to nejlepší v nás, aby vztahy opravdu fungovaly.

Co přesně přinášíte vy? Láska totiž není zdaleka jen to, co vidíte v románech nebo dalších fiktivních příbězích. Každý jsme totiž jiný a posilujeme vzájemnost odlišným způsobem. Pozor, není to nevýhoda – právě z této odlišnosti vychází ona obrovská variabilita, díky které je láska tak krásná záležitost. Podívejte se tedy na obrázek a bez přemýšlení řekněte, jakou věc na něm vidíte jako první. A nepodvádějte, protože budete klamat nejvýše sami sebe.

Ruka ve tvaru srdce

Jestli vás na obrázku zaujala nejdříve ruka ukazující tvar srdce, jste ve vztahu hlavně partnerem. Je pro vás zcela přirozené být pro toho druhého jednoduše přítomni, provázet ho, obejmout a podporovat. Člověk, se kterým jste, má jistotu bezpečí. Budete mu důvěřovat a budete jeho bezpečným přístavem v jakékoli bouři. Právě ve vaší přítomnosti se může cítit pohodlně a plně sám sebou.

Věčně uslzené oči

V případě, že vás zaujaly slzy, je vaším hlavní vkladem dovednost empatie. Umíte se fantasticky vzít do pozice svého partnera, ačkoli přímo jako on nebudete myslet nikdy. Jste však adekvátně citliví a dovedete naslouchat svému srdci. Co mu řeknete, oplývá vřelostí a životní moudrostí. Někdy můžete sami tuto citlivost vnímat jako slabost, naučte se ale dívat na ni jako na ctnost upřímného srdce.

spojené ruce

Oči, ze kterých vychází paprsky

Vypadá to také jako slunce, jehož středem je právě oko. Když právě toto přitáhlo napoprvé vaši pozornost, jste bohatí na energii. Ta – stejně jako na obrázku – z vašich očí přímo sálá. Není pro vás problém rutina, současně máte dostatek iniciativy a také odhodlání. Lidé se ve vaší přítomnosti pravidelně cítí lépe a hlavně váš partner to opravdu potřebuje. Vaše dobrá nálada a veselost přetaví jakýkoli případný problém v něco mnohem snesitelnějšího.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*