Andělská věštba, zapojte své podvědomí a zjistěte, zda se vyplní i vám

Fotografie: Pixabay

Tito andělé vnášejí do našich životů světlo, laskavost a pozitivní emoce. Vyberte si jednoho z nich a zjistěte, co vás v životě čeká. Pamatujte ovšem, že předpověď se vyplní jen tehdy, pokud jí budete věřit celým svým srdcem. Takže který anděl se vám líbí nejvíce?

Fotografie: ImgurPhotos

Anděl číslo 1

Tento anděl je patronem lásky. Pokud jste si ho vybrali, pak to znamená, že vás brzy čekají příjemné milostné zážitky. Může to být úplně nová známost, nebo klidně i milostné vzplanutí člověka, který je vám opravdu blízký.

Anděl číslo 2

Tento anděl je andělem radosti. Přináší s sebou ty nejpříjemnější a nejpozitivnější emoce. V nadcházejících dnech se můžete těšit na maličkosti, které vám udělají opravdovou radost, a které rozzáří sychravé podzimní dny štěstím.

Anděl číslo 3

Třetí anděl je andělem touhy. Pomůže vám naplnit to, po čem opravdu od srdce toužíte. Ale pozor, jen málokdo opravdu víme, po čem toužíme. Anděl touhy nám rozumí více, než si rozumíme sami. Jeho zásahem tak budete překvapeni.

Anděl číslo 4

Pod číslem čtyři se ukrývá anděl zvědavosti. I když se to nezdá, čeká na vás menší dobrodružství s dobrým koncem. Nemusíte se bát, všechny nástrahy překonáte a na konci se budete moci radovat, že vše dobře dopadlo.

Anděl číslo 5

S tímto andělem se pojí inspirace. Asi tušíte, že je nejvyšší čas udělat něco, co jste již dlouho odkládali. Tak směle do toho. Anděl inspirace přiloží ruku k dílu, a tak se můžete těšit, že se vše povede přesně tak, jak doufáte.

Anděl číslo 6

Anděl harmonie se ukrývá pod šestkou. Tento anděl přináší do lidských myslí i srdcí klid a mír. Pokud vás něco trápí nebo si s něčím nevíte rady, nemusíte mít žádný strach. Anděl harmonie vám pomůže potíže vyřešit a vše zvládnout.

Anděl číslo 7

Sedmý anděl je poslem dobrých zpráv. Stane se vám něco pozitivního, s čím jste vůbec nepočítali. Může to být jen maličkost, ale tento anděl si většinou potrpí na velké věci. Někdy se však ukáže, že co se zdálo jako maličkost, je ve skutečnosti opravdu důležité.

Anděl číslo 8

Poslední anděl je andělem úspěchu. Pomůže vám dokončit něco, které se vám dokončit z nějakého důvodu nedaří. Stačí se svěřit do andělových rukou a opravdu od srdce věřit v jeho zázračnou moc, teprve pak přiloží ruku k dílu.