Pouze prakticky a do života chytří lidé najdou všech 5 chyb. V těchto hádankách pohoří 96 % lidí

Vizuální test se silnicí

Vizuální testy a hádanky jsou v poslední době mezi lidmi velmi oblíbené. Dalšími podobnými testy jsou i obrázky, na kterých mají uživatelé internetu hledat něco, co na ně rozhodně nepatří.

Několik takových obrázků pro vás máme také připravených. Řešení takové hádanky je velmi jednoduché, stačí na každém obrázku najít to, co na něj rozhodně nepatří. Záludnost ale tkví v tom, že se mnohdy jedná o naprosté maličkosti nebo věci, kterých si bez nápovědy nevšimneme. Tyto obrázky cílí na pozorovací schopnosti toho, kdo je řeší.

Obrázky z běžného života se záhadným prvkem

Obrázky, na kterých je následující test postaven, jsou kreslené. Přesto ale znázorňují běžné životní situace nebo předměty, se kterými se denně setkáváme. Něco je na nich ale neobvyklého a naším úkolem je přijít na to, co to je. Prvním takovým obrázkem je běžná silnice. Vidíme zde autobus, motorku, jedoucí auto a chodce. Něco zde ale není tak, jak by mělo. Přijdete na to, co to je?

Druhým obrázkem je klávesnice od počítače. Věc, se kterou se denně setkává téměř každý z nás. Na první pohled nás na ní nic nezarazí, při detailnějším zkoumání si ale všimneme něčeho, co není až tak obvyklé. Dokážete rozluštit i tuto záhadu? Třetí, ale zdaleka ne poslední obrázek, který si pro vás autoři připravili, znázorňuje obyčejné kempování v lese. I zde něco nesedí.

Detaily, ve kterých je skrytá celá záhada

Ani skupina bot není v pořádku, i na tomto obrázku najdeme něco, co z něj dělá záhadu. Za jak dlouhou dobu dokážete odhalit nejasnost, která nemá na obrázku co dělat? Ani poslední obrázek vás nenechá v klidu, protože na něm je vyobrazen autobus, do kterého nastupuje žena. I zde je něco, co při detailnějším zkoumání a zamyšlení se postrádá smysl.

Objevil malé štěně za 5 minut 12. Důvod opuštění vás donutí pochybovat nad lidskou povahou

obrázky

Řešení těchto obrázků je jednodušší, než by se na první pohled mohlo zdát. Na prvním obrázku je chybná dopravní značka, odbočení doprava není z důvodu chybějící silnice možné. Na druhém obrázku nesedí klávesnice počítače, u kempování je zase neobvyklé tímto způsobem ohřívat vodu. Boty na obrázku jsou dvě levé a autobus, který přijel na zastávku, nemá zpětná zrcátka ani stěrače.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]