Rok narození stanovuje životní osud a karmu: Podle tibetského horoskopu je možné oboje vyčíst z devíti čísel

Fotografie: Pixabay

Horoskopy a věštění patří k oblíbené zábavě. Kdo by nechtěl vědět, co ho v budoucnosti čeká a jestli se může těšit na něco hezkého ve svém životě.

Zatímco v našich končinách jsme uvyklí číst budoucnost na základě 12 znamení zvěrokruhu, v Tibetu mají ke stejnému účelu čísla Meva. Každému roku je přiřazené číslo, které určuje vlastnosti dané osoby, jež se v tom konkrétním roce narodila. Podívejte se dle tabulek na to, jak se na vás předpovědi tibetského horoskopu hodí.

Tibetský horoskop a čísla Meva

Základem v tibetském horoskopu je rok narození. Pro Mevy je typické, že se vážou k určité barvě a prvku. Číslo 1 značí bílou barvu a železo, číslo 2 černou a vodu, číslo 3 indigovou a vodu, číslo 4 zelenou a dřevo, číslo 5 žlutou a zemi, číslo 6 bílou a železo, číslo 7 červenou a železo, číslo 8 bílou a železo a číslo 9 hnědou a oheň. Stačí se tedy podívat do následujících tabulek, abyste zjistili své číslo Meva.

Fotografie: CanvaPhotos / Edit

Číslo Meva 1

U osob s číslem Meva 1 převažuje negativní myšlení. Jsou to tvrdohlaví lidé, i když se snaží působit otevřeně a přátelsky. Romantická duše těžko snáší bolest a utrpení, což může vést k závislostem na alkoholu nebo drogách. Objevit se mohou zdravotní problémy s ledvinami, močovým a reprodukčním ústrojím.

Číslo Meva 2

Nositelé čísla Meva 2 jsou vesměs přátelské osoby bez potřeba agrese. Je pro ně vlastní ambicióznost a cit pro detaily. Tito lidé se rádi starají o druhé, ale rozenými vůdci nejsou. Největších životních úspěchů podle tibetského horoskopu dosahují až po čtyřicítce. V lásce mají tendenci se nechat vést emocemi, nikoliv rozumem. Protože mají rádi sladké, mohou trpět nadváhou a obezitou. Jejich slabým místem je páteř a střeva.

Číslo Meva 3

Trojky jsou individualisté, kteří si nade vše cení svou nezávislost. Mohou působit jako tvrdohlaví berani. Úspěšný život zažívají ve věku mezi 34 až 38 let. Snadno přicházejí k penězům a stejně snadno je i utrácejí. Mívají sklon k závislostem a dobrou péči by měly věnovat svým nohám.

Fotografie: Pexels

Číslo Meva 4

Lidé s číslem Meva 4 mají vesměs pozitivní přístup k životu, ale jejich vstřícnosti lidé často zneužívají. Proto mnohdy bývají citově zraněni a raději si kolem sebe budují neprůchodnou zeď. Nejsou to rození řečníci na veřejnosti, druhé ale umí zabavit. Mohou trpět na problémy s klouby a respiračními nemocemi.

Číslo Meva 5

Černé, nebo bílé. Nic jiného pro pětky neexistuje. Buď je lidé milují, nebo nenávidí. Mají svou pravdu a o jiném názoru se nechtějí nechat přesvědčit. Jsou to silné osobnosti s potřebou dominance ve vztazích. Nemusejí být příliš tolerantní. Pozor by si měly dávat na problémy s tlakem a rakovinu.

Číslo Meva 6

Týmoví hráči s vynikající intuicí a vůdčími schopnostmi. To jsou lidé s číslem Meva 6. Jsou hodně ambiciózní, ale mají strach ze selhání. Je pro ně typický sklon pro perfekcionismus. Své emoce udržují pod kontrolou, mohou tedy trpět bolestmi hlavy či srdečními problémy.

Fotografie: Pexels

Číslo Meva 7

Pokud je někdo dobrý řečníkem, určitě bude patřit k číslu Meva 7. K tomu, aby se dostal až na vrchol, bude tento člověk potřebovat pomoc od ostatních. Sám k tomu nemá dostatek energie a odhodlání. V lásce jsou to oddaní a láskyplní partneři, na které je vždy spolehnutí.

Číslo Meva 8

Změnit svůj názor? U lidí s číslem Meva 8 je to něco nepředstavitelného. Jsou tvrdohlaví až na půdu, vesměs konzervativní. Na druhé působí jako tiché a klidné osoby. Po duševní stránce jsou velmi silní a dobrým zdravím se často pyšní až do vysokého věku.

Číslo Meva 9

Devítky jsou citlivé a jemné, dokáže je rozplakat i film nebo kniha. Bohužel tato vlastnost je jim někdy na škodu, protože emoce mají převahu nad jejich rozumem. Lidé s číslem Meva 9 jsou idealisté, snílci a romantici, kteří nikdy nekalkulují. Problémy mohou mít se srdcem nebo spánkem.

Zdroj: Dailybhutan