Jednoduchý preferenční test odhalí, po čem doopravdy toužíte. Stačí si vybrat klíč, který vás na první pohled zaujme

Fotografie: Freepik

Odhoďte stranou masku, kterou si dennodenně nasazujete před svým okolím, a nechte promluvit své podvědomí. Jednoduchý test vám ukáže, po čem doopravdy toužíte.

Většina z vás je přesvědčená o tom, že má v životě jasno. Víte, jaké povolání chcete vykonávat, kam směřujete a čeho byste chtěli dosáhnout. Ovšem možná je to jen společenská maska, kterou si každý den nasazujete a sami sebe přesvědčujete o vašem skutečném já. Vyzkoušejte jednoduchý preferenční test a zjistěte, co na to říká vaše podvědomí. Jednoduše si vyberte jeden z šesti vyobrazených klíčů a začtěte se do charakteristiky.

První klíč zleva

Padl vám do oka hned první klíč zleva? Možná vás zaujal kvůli své zdobnosti, možná jste ho zvolili, protože byl první. Ať je to tak či onak, podvědomí hovoří jasně – jste pohrouženi do partnerského vztahu, který právě prožíváte. Vaše myšlenky ovládá pouze váš protějšek a vy nemáte sílu myslet na nic jiného. Láska vás inspiruje a žene životem kupředu. Ovšem zároveň by vás měla varovat. Být „duchem nepřítomný/á“ není nikdy dobře, zkuste se alespoň někdy postavit nohama na zem.

Fotografie: Freepik

Druhý klíč zleva

Jestliže jste zvolili druhý klíč zleva, pravděpodobně se řadíte mezi ty, kdo mají své touhy skryté hodně hluboko a bojí se je uskutečnit (a to z různých důvodů, nejčastěji za tím stojí ohled na rodinu). Tyto sny a ambiciózní cíle si proto celý život necháváte skryté a snažíte se sami před sebou ospravedlnit, proč je nerealizujete. Vaše podvědomí vám ale říká, že toho má dost. Udělejte něco pro sebe – odhodlejte se a své nejtajnější přání si splňte.

Třetí klíč zleva

Upoutal vás třetí klíč zleva? Ze všech šesti je nejméně zdobný, pro někoho možná až příliš strohý. Pro vás však představuje jistotu a dny bez zbytečných příkras a složitých strategií, jak dosáhnout cíle. Vaše podvědomí ukazuje, že jste člověk, který jde přímo za tím, co chce, a neohlíží se na druhé. Díky vašim schopnostem tak proměníte většinu příležitostí, jež se vám naskytnou. Abyste ve svém úspěchu vydrželi, je důležité, abyste jen slepě nekopírovali předchozí scénáře. Naopak, zkuste trochu experimentovat.

Fotografie: Pixabay

Třetí klíč zprava

Vybrali jste si třetí klíč zprava? Tři navzájem propletené kruhy bezprostředně vedle čtvrtého, který je ponechaný o samotě, hodně vypovídají o vašem vnitřním rozpoložení. Ačkoliv v pracovním prostředí vynikáte a vaše schopnosti výrazně převyšují ty vašich kolegů, zažívaný úspěch vás drtí.

Cítíte se vyčlenění z kolektivu, a proto od sebe leckdy odháníte i ty, kdo o vás mají upřímný zájem. Vaše podvědomí vám dává jasně najevo, že touží po přijetí ve svém širším okolí. Dejte lidem okolo sebe druhou šanci, budete mile překvapeni.

Druhý klíč zprava

Pokud vás zaujal druhý klíč zprava, vaše podvědomí vás vyzývá k propojení dvou, doposud oddělených celků. Ve svém životě se zaměřujete na udržení zdravého životního stylu a jste aktivním členem komunity podobně smýšlejících lidí. Díky této části vaší osobnosti se neustále posouváte kupředu a rozvíjíte se. Ovšem často pro fyzické zdraví zapomínáte na to psychické. Podvědomě to víte, avšak stále se to pokoušíte ignorovat. Přestaňte s tím a zkuste najít mezi oběma celky rovnováhu.

Fotografie: Freepik

První klíč zprava

Padla vaše volba na první klíč zprava? Pravděpodobně vás zaujaly tři k sobě přiléhající kruhy. Tento klíč si volí lidé, kteří mají v životě srovnané priority a přesně vědí, co chtějí. Je vcelku pravděpodobné, že již máte rodinu, stabilní zaměstnání a připadáte si ve svém životě spokojení. Ovšem i nyní má vaše podvědomí co říci – skrytě toužíte po upřednostnění svých zájmů nad zájmy ostatních. Ačkoliv to pro vás bude nejspíš nové, odhodlejte se a udělejte to. Uvidíte, že se vám uleví a budete šťastnější a sebevědomější.

Zdroj: VeryWellMind

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]