Toto efektivní cvičení dokáže eliminovat tukové zásoby za pouhý měsíc. Cvičí se pouze 5 minut denně

Jak zhubnout? Nemusíte podstupovat drastické diety, ani trávit hodiny v posilovně. Stačí vám pouze 5 minut cvičení denně během jednoho měsíce. Je to vůbec možné? Samozřejmě že ano. A to hlavně díky unikátnímu cvičebnímu programu, který s vaším tělem dokáže udělat doslova zázraky. Dáte sbohem všem tukovým polštářům a budete vypadat tak, jak jste si vždy přáli. Důležité je pouze jedno – vydržet.

Rychle a intenzivně. To je účel tréninku

V čem je daná tréninková metoda tak unikátní? Je zaměřena primárně na rychlost na intenzitu. Pokud nemáte čas trávit mnoho času v posilovně, je pro vás přímo stvořena. Cílem je začít cvičit a v rychlém tempu setrvat co možné nejdéle. A to po dobu doporučovaných pěti minut. Nutno říci, že v porovnání s posilovnou nejde o až tak velký rozdíl. Když si vezmete v potaz, kolik času odpočíváte mezi jednotlivými sériemi a kolik času vám vezme změna strojů, tak ani v posilovně necvičíte hodinu, ale maximálně pár desítek minut. A to navíc s pauzami.

9 jednoduchých cviků

Unikátní 5 minutové cvičení je řešením pro každého, kdo hledá dobrou a rychlou možnost jak zhubnout břicho. Stačí cvičit pouze 5 minut denně, během kterých je vystřídáno celkem 9 jednotlivých cviků. Díky tomu není namáhána pouze jedna jediná skupina svalů, ale dojde k tomu, že jsou namáhány všechny. Také se zvýší tepová frekvence, díky čemuž dojde k efektivnímu spalování i na řadě dalších míst na vašem těle.

Jaké cviky provádět? Podívejte se

Jaké cviky jsou ty pravé? Jak je střídat a kdy který cvičit? Na vše vám odpoví video níže, které bude vaším pomocníkem. Nezapomeňte na jediné. Cvičit musíte každý den minimálně po dobu 5 minut. Pokud později zvládnete více, je to jenom plus. Než začnete, podívejte se na sebe do zrcadla, změřte si obvod kolem pasu a potom začněte. Uvidíte, že po měsíci nebudete věřit tomu, jak velká změna nastala. Návod jak zhubnout jste konečně našli!