Toto je souhrn 20 skutečně děsivých fotografií. Nic pro slabé povahy

Myslíte si, že jsme na světě sami a nic kolem nás není? To je velký omyl. Na těchto fotografiích uvidíte, že něco nadpřirozeného přece jenom existuje. Je jasné, že lidé kteří uvažují logicky si to nechtějí připustit. Realita je ale taková, že něco mezi nebem a zemí opravdu být může. A nemusí to být jenom duchové, ale může se jednat třeba o paranormální, nevysvětlitelné jevy. Je mnoho lidí, kteří o nich mohou podávat svědectví. Pokud jim nebudete věřit, jsou tu další důkazy. V podobě fotografií. Toto je 20 těch nejděsivějších, které mnohdy zobrazují něco, o čem jste neměli ani potuchy.

Záběry bezpečnostní kamery v nemocnici zobrazují něco, co vypadá jako démon. Neidentifikovatelná postava, která se rozhodla likvidovat vybavení nemocnice. Kde se démon vzal a kam potom zmizel?

Není to fotografie odpočívající ženy na lavičce. To hlavní uvidíte v levém horním rohu. Je zde typická postava muže, který se na fotografii znenadání objevil. Autoři fotky si jsou jisti, že v parku přitom byli zcela sami.

Žena sedící na lavici se právě modlí. V kostele se však objevuje i něco jiného. Je to unikátní bílá postava, která podle různých pověstí lidem neškodí. Pokud se za někým objeví, znamená to, že mu chce pomoci v jeho nesnázích.

Tato fotografie má dlouhou historii, jelikož vznikla už v roce 1919. Na první pohled až tak výjimečná není, dokud si neuvědomíte, že je zde voják, který na fotografii neměl být. Je to Freddy Jackson, který totiž zemřel dva dny před focením.

Na první pohled je na fotografii běžná parta kamarádů. Co zde však nesedí? Důkladně se podívejte na jejich ruce. V tu chvíli si uvědomíte, že je tu jedna, která je zde navíc. Kde se na fotografii vzala a hlavně, komu vůbec patří?

Lidé se na mostě klidně fotí, konverzují a litují toho, že zde není lepší výhled. Jedna z těchto fotografií však zachycuje něco děsivého. Je to nekontrolovaný pád sebevraha, který se rozhodl skokem z mostu ukončit svůj život.

Kdy byla pořízena tato fotografie? Podle dobových informací tomu bylo v roce 1940 v Kanadě. Na první pohled běžný hlouček lidí. Do doby, než se zaměříte na označeného muže. Dobře se podívejte na jeho oblečení. Je současné! Povedlo se mu vrátit se v čase?

Krásná fotka z dovolené, která ale odkrývá poměrně šokující tajemství. Stačí se na fotografii zadívat pořádně. Není na ní jenom tato dívka, ale jsou na ní ještě dva muži, kteří ji sledují. Když si dívka svou fotku prohlédla, byla šokována. Nedivíme se.

Tento muž se nechal vyfotit ve svém voze. Seděl v něm sám, na místě řidiče. Když si vzal vyhotovenou fotografii do ruky, nemohl uvěřit svým očím. Najednou ve voze někoho měl. Na zadním sedadle seděla mužská postava s brýlemi. Kdo to mohl být?

Že jde o krásnou fotografii rodiny, která chtěla památku na kterou by se mohla za několik let podívat? Když to udělali a na fotografii se zadívali pozorně, byli právem šokováni. Dokážete na fotografii najít něco, co je zde znepokojující?

Důvodem pro focení tohoto schodiště byla snaha zachytit jeho povedenou architekturu. Bylo však zachyceno i něco jiného, co přitahuje pozornost podstatně větší. Je zde zachycena tajemná postava, která tam v době focení rozhodně nebyla. Je to duch.

Pár se nechal vyfotit při kempování a rozhodně nečekal, že jejich fotografie obletí svět. Nikoliv proto, že jim to spolu sluší, ale proto, že je s nimi na fotce tajemná malá postava. Zřetelně ji uvidíte vedle muže vlevo, v pozadí.

Krásná fotografie spokojené maminky a ještě spokojenějšího syna. Dokonalá fotografie do rodinného alba. Tedy pokud se nerozhodnete podívat se i na jejich dům, konkrétně potom na dveře. Co jsou zač ony tajemné postavy?

Poměrně odvážná fotografie těchto dívek ve vaně. Myslí si, že je vidí jenom ten, kdo je fotí, nebo ten, komu danou fotografii ukážou. Netuší ale, že se jedna postava skrývá také za nimi. Je jasně viditelná skrz okno. Kdo je sleduje?

Z této fotografie skutečně mrazí, jelikož postava která je na ní zachycena visí ze stropu a budí skutečný strach. Že by snad visela ze stropu v době focení? To rozhodně ne. Jak se tam dostala nedokáže nikdo vysvětli. Že by to byl duch původního majitele?

Tři děti ukazují své dovednosti. Jakmile se přestanete soustředit na jejich talent, zjistíte, že na fotografii nejsou jenom tři, ale jsou zde čtyři. Podívejte se vpravo vedle stolu, který je za nimi. Je to duch z minulosti, dítě, které v daném domě žilo.

Má to být fotografie interiérů domu, který je právem označován jako dům strašidelný. Tato fotka to jenom potvrzuje, jelikož dítě by na ní rozhodně nemělo být.

Mladá dívka zachycena při telefonování se svou kamarádkou? Ano, skutečně je tomu tak. Je však dívka v pořádku? Nebo se jedná o nadpřirozenou bytost která si zvala její podobu? Podívejte se na její nohy. Toto není fyzicky možné.

Okno a pohled skrze něj do kuchyně. Podívejte se však blíže na sklo, kde není vidět odraz fotografa, ale je zde silueta velmi zvláštní postavy.

Muž se podíval do zpětného zrcátka a viděl za sebou nikoliv běžné auto, ale vozidlo které řídí někdo s maskou. To ho v tu chvíli šokovalo, vytáhl mobilní telefon a pohled do zrcátka vyfotil. byl to žert, nebo ho sledovala smrt?

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]