Tchyně vzala krajíc toastového chleba a vyřízla střed. Udělala z něj nejchutnější dezert na světě

K přípravě tohoto dezertu budete potřebovat pouze toustový chleba a pár minut času. Budete naprosto nadšení.

Každý člověk miluje koblihy, ať už jsou plněné čokoládou, marmeládou a nebo jen posypané například skořicovým cukrem. Tento recept není tak úplně na koblihy, ale na druhou stranu nebudete potřebovat žádné těsto. Jediné, co je třeba, je toustový chleba a chvilka času. Rozhodně to vyzkoušejte, protože to stojí za to.

Co budete potřebovat

Níže uvedený dezert se velmi snadno připravuje a především je velmi chutný. Může to být buď dobrá snídaně a nebo skvělá odpolední svačinka. Dá se jíst i za studena a chutný je i druhý den. Zamilují si ho nejen vaše děti, ale také jakákoliv návštěva. Potřebovat tedy budete:

  • pár krajíců toustového chleba
  • arašídové máslo
  • marmeláda
  • cukr

Je to velmi jednoduché

Nejlepší je, když budete potřebovat čerstvý toustový chléb a především tenký krajíc. Pomocí vykrajovátka na cukroví vykrajujte kulaté tvary ze středu plátku. A také nepoužívejte kůrky. Do středu jednoho plátku dejte arašídové máslo a na druhý jakýkoliv džem, ale nejlepší je rybízový, protože je takový kyselejší.

Oba plátky dejte na sebe a jejich okraje dobře přilepte na sebe, aby náplň při smažení nevytékala. Vložte do rozpáleného oleje a opékejte z obou stran, nakonec posypte moučkovým nebo skořicovým cukrem. Je to snad ten nejjednodušší, ale zároveň nejchutnější dezert na celém světě. A nikoho ani nenapadne, že k jeho přípravě je potřeba pouze toustový chleba.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]