Muž zemřel při vážné dopravní nehodě. Poslední rozloučení s ním vás chytí za srdce. Věrný kůň smutní na pohřbu svého nejlepšího přítele

Fotografie: Depositphotos

Každé zvíře dokáže člověka milovat celým svým srdcem. Potřebuje jen, aby mu jeho pán dával lásku a staral se o něj.

Muž jménem Wagner Lima z Brazílie byl účastníkem dopravní nehody na Silvestra roku 2016. Jeho život se ale bohužel nepodařilo zachránit. Wagner vlastnil koně, bylo to zvíře, které pro něj znamenalo úplně všechno. A kůň jménem Sereno měl svého pána také velice rád. Proto pro něj byla zpráva, že jeho pán zemřel, velice zdrcující.

Kůň se chtěl také rozloučit

Každý, kdo Wagnera znal, věděl moc dobře o zvláštním poutu mezi ním a Serenem. Takže když se měl konat pohřeb, bylo samozřejmé, že na něm nesmí chybět ani tento kůň. Všichni totiž chtěli, aby se zvíře mohlo se svým majitelem naposledy rozloučit. Sereno totiž pro Wagnera znamenal všechno a vypadalo to, že kůň si uvědomuje, v jaké situaci se právě nachází.

Fotografie: Depositphotos

Wagner a Sereno žili v Brazílii a každý den spolu jezdili na výlety. Dlouhých osm let byli jeden druhému nejlepšími kamarády. Jednoho osudného dne se ale stala obrovská tragédie. Wagner jel zrovna na motorce, když do něho narazil osobní automobil. Jeho život se bohužel zachránit nepodařilo.

Kůň všechno pochopil

Sereno byl nejdříve velice zmatený, protože nevěděl, kam najednou zmizel jeho nejlepší přítel. Z toho důvodu rodina chtěla, aby se kůň zúčastnil pohřbu. Kůň po chvíli naprosto všechno pochopil. Když přijel pohřební vůz s rakví, kůň začal obcházet rakev a začal k ní čichat. Jakmile mu došlo, kdo se uvnitř nachází, začal naříkat.

Naštěstí pro něj se o něj nadále mohla postarat Wagnerova rodina. On totiž nebyl milovaný mazlíček jen svého pána, ale celé rodiny. Nikdo si ani neumí představit, jak musel Sereno trpět, když si uvědomil, že v rakvi leží jeho milovaný Wagner. Zvířata často všemu rozumí víc, než si lidé vůbec myslí.

Zdroj: Fox News

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]