Nahlédněte do blízké budoucnosti. Vyberte si jednu kartu a zjistěte, co vás čeká

Fotografie: Depositphotos

Pokud vás zajímá, co byste ve svém životě měli udělat jinak, co změnit a nebo co ponechat stejně, jak je, vyberte si jednu z těchto 3 karet.

Když už člověk neví kudy kam, někdy si zkusí udělat nějaký test, který by mu měl poradit, co má dělat. A pro stejný účel je tu i tento test, v němž si budete pouze vybírat jednu ze 3 karet. Zvolte tu, která je vašemu srdci nejblíže. Poté už se jen dozvíte, co byste ve svém životě měli udělat, abyste byli šťastní. Ano, to je všechno.

Fotografie: CanvaPhotos

Karta číslo 1

V blízké budoucnosti se váš vztah přesune na zcela novou úroveň. Tento týden se vyřeší všechny problémy, které vás za poslední dobu trápily. Následujících pár dní budete hledat odpovědi na otázky, jež se týkají vašeho duchovního rozvoje. Je důležité, abyste vyvážili své činy s touhami svého srdce. Buďte dobří nejen k ostatním, ale především sami k sobě. V blízké budoucnosti oslavíte dosažení svého cíle.

Karta číslo 2

U vás právě začíná nový cyklus učení a růstu. Oslavte minulé úspěchy, ale nezastavujte se u nich. Cokoliv si přejete, přijde do vašeho života a naplní vás láskou a pozitivitou. V následujících dnech můžete zaznamenat nějaké problémy, které vás budou tížit a budou vytvářet stresové situace. Proto se dost možná budete chtít hodně „ládovat“ kofeinem a různými energetickými nápoji.

Jezte více jablek a dalšího ovoce a nezapomínejte ani na čerstvou zeleninu. Věnovat pozornost tomu, co teď budete jíst, je velice důležité. Zdravé stravování totiž poskytuje dobrou energii na celý den, zatímco z nezdravého jídla se budete cítit těžce, budete unavení a mít negativní myšlení. Jídlo je důležité nejen pro tělo, ale i pro duši.

Fotografie: Depositphotos

Karta číslo 3

Na emocích není vůbec nic špatného, ale snažte se je využít ve svůj prospěch. Tento týden věnujte pozornost detailům. Brzy uzavřete staré záležitosti a začnete opravdu žít. Nastal čas, kdy se můžete vzdát všeho, co už nepotřebujete, aniž byste zažívali bolest, smutek nebo strach. Váš milostný vztah je nyní nejlepší, jaký kdy mohl být. Užijte si to, láska vám pomáhá vyrovnat se s problémy, kterým v poslední době čelíte.

Zdroj: Namaste

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]