Tvar rtů může prozradit více než by člověk čekal

Tvar rtů prozradí více, než si myslíte. Umí odhalit vaši povahu včetně kladných i záporných vlastností. Zkuste to a sami uvidíte, že o sobě zjistíte mnoho zajímavých věcí. Přitom stačí udělat jediné. Postavte se k zrcadlu, podívejte se na tvar vaší pusy a porovnejte ho s obrázkem. Následně si přečtěte, jací jste.

Pusa 1

Jste milovníkem dobrodružství. Nemáte rádi nudu a chcete stále zkoušet něco nového. Nehledáte klid, ale zábavu, adrenalin a situace, které vás stále nutí být v pohybu.

Pusa 2

Charakterizuje vás optimismus. Na všem vidíte jenom to dobré a svou dobrou náladu dokážete velmi dobře přenášet i na lidi kolem nás. I když se vám nedaří, dokážete se přes to přenést a náladu si nezkazíte.

Pusa 3

Jste přátelští. Máte rádi kolektiv a mnoho lidí kolem sebe. Rádi se seznamujete a obklopujete se přáteli. Lidé vám dokážou dodávat potřebnou energii. Milujete upřímnost a tu také očekáváte.

Pusa 4

Vaším typickým znakem je ambicióznost. Máte své jasně stanovené cíle a děláte vše proto, abyste jich dosáhli. A to nejenom v pracovním životě, ale také v tom osobním. Mnohdy jdete za svým až příliš tvrdohlavě.

Pusa 5

Inteligence je vaší největší předností. Jste znalí a každou věc důkladně promyslíte a až potom ji uděláte. Díky tomu se vám v životě vše daří a jste úspěšní jak v osobním, tak i v profesním životě.

Pusa 6

Smyslem vašeho života je láska. Pokud máte partnera, který vás miluje, jste nejšťastnější osobou na světě. Pokud ho nemáte, hledáte toho pravého. Jinak váš život nikdy nebude naplněný.

Pusa 7

Milujete sebe, své ego a nic lepšího není. Myslíte si, že jste tou nejlepší a nejdokonalejší osobu pod sluncem. Dejte si pozor na to, co na vaše chování říkají lidé ve vašem okolí. Nemusí jim být příjemné.

Pusa 8

Máte rádi společnost, věci nijak zásadně neřešíte a sršíte štěstím i optimismem. Kdo je vedle vás, ten má zaručen naprosto dokonalý život.

Pusa 9

Chcete se líbit a tomu podřizujete vše ve vašem životě. Potrpíte si na vzhled i dokonalé oblečení. Chcete vždy skvěle vypadat a bez kontroly svého vzhledu ven nikdy nevyrazíte.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]