Mladá žena přinesla do nemocnice opuštěné miminko. Po výslechu se ukázalo, že ho sama porodila na poli

inkubátory v porodnici
Fotografie: Freepik

Mladá žena tvrdila, že našla novorozence odloženého v lese. Když s ním přispěchala do nemocnice, lékaři ji podrobili výslechu, při kterém vyšla najevo děsivá pravda.

Mnoho lidí se ocitá v zoufalých situacích, které je přimějí dělat zoufalé věci. Tato mladá žena dorazila do nemocnice v polském Kratošíně s novorozencem v náručí. Neustále tvrdila, že jej našla v lese a přispěchala mu na pomoc, ale lékařům a následně ani přivolané policii se její výpověď nezdála. Dívka nakonec přiznala, jaká je skutečnost. Z jejích slov je cítit beznaděj.

Tvrdila, že dítě našla v lese

Teprve 19letá žena se objevila v nemocnici v Kratošíně s čerstvě narozeným miminkem v náruči. To bylo zabaleno do několika dek. Tvrdila, že jej nalezla opuštěné v lese. Ve snaze mu pomoci jej okamžitě přinesla do nemocnice, aby se mu dostalo řádné péče, jak uvádí web Wlkp24. Informaci potvrdil i ředitel nemocnice.

Přestože je novorozenec v dobrém zdravotním stavu, byl přijat na novorozenecké oddělení, kde je monitorován. Výpověď mladé ženy však vzbuzovala pochybnosti, tudíž se lékaři přiklonili k výslechu. Dívka nakonec přiznala děsivou pravdu. Na místo byla přivolána také policie, která v otázkách, jak se věci skutečně mají, pokračovala.

Mladá žena se nacházela v tíživé situaci

Žena nakonec přiznala, že dítě porodila ona, což prokázaly i samotné testy. Podrobnosti tohoto dramatického příběhu jsou takové, že mladá žena již před 2 lety porodila syna, kterého však vychovává její rodina. Když nyní otěhotněla podruhé, situace doma se vyostřila a ona byla vyhozena ze svého domova. Přespávala u přátel, ale v době porodu neměla žádnou střechu nad hlavou. Dítě porodila na poli a zabalila do dek, uvedl server Fakt.

novorozená holčička
Fotografie: Freepik

Vzhledem k chladnému zimnímu počasí se rozhodla vyjít na silnici a zastavit auto, které by ji a její dceru dovezlo do nemocnice. Je jisté, že se nachází v bezradné situaci a rozhodně není schopná postarat se o svou novorozenou dceru. Vzdát se jí však nechce. O osud ženy se nakonec postarala ochotná policistka, která jí a její dceři zařídila místo ve specializovaném centru pomoci. Pro sebe i svou dceru získala druhou šanci.

Doktoři odepřeli těhotné ženě péči kvůli tomu, že „bylo moc brzy“. Následovalo však 30 minut chaosu

Mladá dívka si zachovala alespoň nějaké zbytky svědomí a své dítě přinesla do nemocnice, kde mu byla poskytnuta řádná péče. Jsou ale bohužel i tací, kteří bezradnou situaci řeší tím nejhorším způsobem, jak jsme již psali na Světě Kreativity. Tento muž našel v popelnici odložené dítě, bylo pohozené jako pytel odpadků.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]