Na ultrazvuku lékař uviděl něco perfektního. Požádal rodiče, aby si vzali kameru a natočili to

Fotografie: iStock

Když tento lékař dělal ultrazvuk těhotné mamince, uviděl něco, co ještě v životě nezažil. Rodiče si to dokonce museli natočit.

Ultrazvuk je věc, na kterou se těší naprosto každá těhotná žena. Poprvé na něm totiž uvidí svoje miminko a dozví se, jak se mu daří. Stejně na tom byla i tato žena, která už se nemohla dočkat, až svoje miminko uvidí. Lékař ale na ultrazvuku uviděl něco, na co do smrti nezapomene. Dokonce řekl rodičům, ať si to rozhodně natočí.

Dítě bylo výjimečné

Na tomto záznamu z ultrazvukového vyšetření to vypadá, jako by 14týdenní plod tleskal do rytmu, když jeho maminka zpívala známou píseň If You’re Happy And You Know It Clap Your Hands“. Zajímavé je na tom totiž to, že rytmus není něco, s čím se normálně děti rodí. To znamená, že je možné, že toto dítě bude něčím výjimečné.

Na videu můžete slyšet, jak se rodiče v pozadí smějí, když klip natáčí. Je to pro ně zážitek, na který nikdy nezapomenou. Dítě třikrát zatleskalo a pak doktor ještě jednou natočil video, když rodiče zpívali. Bylo to pro ně opravdu neuvěřitelné a pro lékaře taky. Toto se totiž jen tak nevidí.

Nemohou se dítěte dočkat

Rodiče miminka byli z tohoto videa tak nadšení, že se ho rozhodli sdílet na svých sociálních sítích. Video se během několika dní stalo velmi populární a lidé jsou z něj úplně nadšení. Před tím, než rodiče natáčeli tento klip, ještě nikdo nevěděl, že čekají miminko, a toto jim přišlo jako skvělý způsob sdělení. A opravdu se jim to podařilo. Nyní už se svého miminka nemohou dočkat.

Zdroj: Daily Mail

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]