Umírající žena má jedno poslední přání, které jí ale nemocnice nechtěla splnit. Tak se manžel rozhodl vzepřít všem pravidlům

Fotografie: Radim Holiš / Creative Commons / CC BY-NC

Pes opravdu prožívá jakoukoliv nemoc svého majitele a naopak. Bohužel někdy přijde chvíle, kdy se životy těchto dvou musí rozdělit.

Pouto vytvořené mezi pejskem a jeho majitelem je velmi silné a také velmi zvláštní. Dokonce i psychologové říkají, že pro člověka je nejlepší, když si pořídí svého čtyřnohého miláčka. A existuje mnoho příběhů, kdy pejsek pomůže svému páničkovi dostat se z nejhoršího. Jedna paní byla vážně nemocná a už jí nezbývalo moc času. Přála si jediné, rozloučit se s jejím pejskem.

Propašovali fenku do nemocnice

Několikrát už se ukázalo, že domácí mazlíček dokáže rozpoznat, když je člověk smutný a nebo nemocný. V tom případě je možná dobře, být se svým pejskem i v nemoci, protože je schopný vám pomoci aspoň svojí přítomností. Toto je příběh fenky Belly, která byla propašována do nemocnice, kde prožila poslední chvilky se svou majitelkou, které už nezbývalo moc času života.

O tento dojemný příběh se podělil manžel této ženy. Nemocnice, kde byla žena hospitalizována nepovolovala zvířata, ale když ho požádala o to, aby za ní přivedl její fenku, na nic nečekal a přes veškeré zákazy ji tam propašoval. Žena byla v nemocnici po velmi těžké operaci a bohužel vše nedopadlo tak, jak všichni doufali. Její prognóza bohužel nevypadala dobře.

Byla šťastná, že je se svým pejskem

Žena sice mohla mluvit, ale sama nemohla jíst ani pít a byla odkázaná na kapačky. Do toho ještě brala silné léky proti bolesti. Jediné, co chtěla, bylo mít u sebe svoji fenku. Bella je dvacetikilový australský ovčák a ukázalo se, že se vejde do obyčejné cestovní tašky. Než dorazili do nemocnice, vysvětlil jí manžel ženy, že tašku za chvilku otevře a ona se brzy setká se svou milovanou paničkou.

Fotografie: Pexels

A vypadalo to, že Bella všechno pochopila, protože ani jednou nezaštěkala. Když s ní vešel do pokoje, jeho žena spala. Bella okamžitě skočila do postele a jemně si lehla na její hruď. Ležela do té doby, než se žena probudila. V tom okamžiku ji Bella okamžitě začala olizovat a žena ji objímala skoro hodinu a celou dobu se usmívala. Po dlouhé době byla opravdu šťastná.

Myslí si, že ji zase uvidí

Po této hodině přišla na pokoj zdravotní sestra, která ale byla tak dojatá, že slíbila, že to nikomu neřekne. Jakmile žena opět usnula, zabalil její manžel Bellu zpět do cestovní tašky. Žena bohužel zemřela o několik dní později a teď pokaždé, když muž zvedne cestovní tašku, si Bella myslí, že jdou opět do nemocnice a že ji opět uvidí.

Zdroj: Onlinenytt

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*