Vaše vousy si zaslouží nejlepší kosmetiku. Na jakou značku se spolehnout?

Fotografie: Depositphotos

Tvoří vousy podstatnou část vašeho image? V takovém případě se o ně musíte poctivě starat. Mimo pravidelného upravování je samozřejmě nutné zvolit kvalitní kosmetiku. Jaké přípravky vás zaručeně podrží?

Od holení až po dlouhodobou údržbu

Zajistit si opravdu husté, dobře střižené a kvalitní vousy je pořádná práce. Přesně proto nestačí je jen čas od času ledabyle ostříhat a poté opláchnout vodou. My vám nyní povíme, jakou kosmetiku musíte mít.

Dobrým příkladem jsou produkty od jedné z nejuznávanějších firem v oboru – italské značky Proraso. Ta pomáhá mužům s jejich vousy už od roku 1908. Jedná se o opravdu ověřenou a kvalitní značku, žádný levný „šmejd“, který by vás akorát podráždil.

Dočkáte se produktů pro všechny fáze péče – přípravu na tvarování, tvarování/holení i dlouhodobou ochranu. Ve všech případech se můžete spolehnout na účinné přírodní látky bez zbytečné chemie.

Nejoblíbenější produkty

Za zmínku stojí třeba populární olej na vousy Wood and Spice, který posiluje a změkčuje vousy. Zároveň je chrání před vysoušením a dodává jim přirozený lesk. Navíc hydratuje i pokožku pod vousy, což se hodí hlavně těm z vás, kdo máte problémy se suchou a svědivou kůží. Třešničkou na dortu je příjemná dřevitá vůně cedru, růže, kmínu a vanilky. V nabídce Proraso samozřejmě najdete i další varianty.

Nejlepší bude, když si prohlédnete zmíněné produkty sami. Každý z nás má přece jen trochu jiný vkus, potíže a odlišné požadavky. Přesně proto si rozklikněte webové stránky e-shopu Notino pod odkazem v první půlce článku. Tento e-shop vám snad ani nemusíme představovat.

V jeho prostředí najdete desítky a desítky kvalitních produktů pro komplexní péči o vousy. Pokud v tuto chvíli použijete kód „sale“, získáte 15% slevu.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*