Steward pobavil pasažéry svým vtipným podáním instruktáže. Rozesmál je natolik, že ho natočili

Fotografie: Miguel Discart / Creative Commons / Attribution 2.0

Veselá bezpečnostní instruktážní rutina tohoto stevarda vás rozesměje. Na palubě letadla opravdu nuda nebyla. Je zcela zřejmé, že ostatní pasažéři podobnou instruktáž doposud nezažili.

Video sdílené na Twitteru společností NowThis ukazuje informátora letadla Southwest Airlines. Konkrétněji se jednalo o muže, který zábavným způsobem předvádí bezpečnostní postup chování a bezpečnosti v letadle. Většině pasažérů to přišlo dosti humorné a samozřejmě se rozhodli tento úkaz natočit a zveřejnit na sociální sítě. To byl vskutku dobrý nápad, jelikož se video ihned veřejně prosadilo a stále nabírá obrovskou sledovanost.

Zábavná forma letu

Při cestování letadlem mají lidé většinu času tendenci ignorovat bezpečnostní cvičení před letem, které předvedli palubní průvodčí. Na internetu je však několik videí, která ukazují, jak některé letušky a stevardi rádi dělají svou práci zábavnou formou. Jejich zábavný způsob demonstrací nejen upoutá pozornost cestujících, ale vytváří nádherná videa, která lze sledovat několikrát ve smyčce.

Skvělá zkušenost nejen pro cestující, ale také zaměstnance

Zmíněné video má aktuálně přes 8 tisíc zhlédnutí a sledovanost stále prudce stoupá. Příspěvek se tedy stal skutečně cenným přírůstkem do kategorie videí, která ukazují zábavné letušky a stevardy. Je to skvělý způsob odreagování pro cestující. Takové zacházení totiž vždy vyvolá dobrou a živou atmosféru. Pro samotné zaměstnance je to také určitě zpestření, když vidí, jak se jejich publikum baví.

Zkušenost jedné z pasažérek letadla

Pár dní po příspěvku uplynulo a na sociálních sítích se objevilo spoustu pozitivních příspěvků. Jedna pasažérka letadla zmínila, že Southwest Flight Attendants jsou známí pro své hravé dovádění. Očekávala obvyklou cestu, kterou prospí, ale k jejímu překvapení se atmosféra letadla rapidně změnila. „Byla jsem v letadle, kde tančili, vyprávěli vtipy, jeden dokonce hrál na harmoniku a bylo toho daleko více“, zmínila pasažérka. Nenašel se však každý, kdo toto živé zacházení ocenil, ale samotný let proběhl bez jakýchkoliv stížností.

Zdroj: Indiatoday