Žena s kamarádky nastoupila do letadla, ale když spatřily řadu, kam si mají sednout, zůstaly stát jako opařené

Fotografie: iStock

Když žena nastoupila do letadla, nezbylo jí nic jiného než zírat s otevřenou pusou. Její místo na sezení totiž jaksi neexistovalo.

Mnoho lidí ví, že letět na dovolenou je sice věc, na kterou se každý těší, ale občas je to také velmi stresující. Téměř vždy totiž budete dlouho čekat na letišti, plus nějaké odbavování věcí, kontroly a poté samotný let. Tato žena sice létání miluje a na dovolenou se velmi těšila, ale rozhodně nečekala, co na ni čeká po nástupu do letadla. Co se jí stalo?

Nevěděla, co má dělat

Žena nastoupila do letadla a viděla, že si zkrátka nemá kam sednout. Řada a sedadlo, jež měla napsané na letence, totiž vůbec neexistovaly. Žena vůbec nevěděla, co má dělat. Nakonec se rozhodla, že natočí video, aby měla alespoň nějaký důkaz. Poté toto video sdílela na TikToku s textem: „Když máte sedět v řadě číslo 26, ale řada číslo 26 nějak neexistuje.“

Toto video se za krátkou dobu stalo virálním. Žena jménem Daisy na něm natáčí ceduli v letadle, na níž stojí, že v řadě číslo 26 by měla být 3 sedadla. Poté ale natáčí prázdné místo, kde na podlaze sedí žena. Dále ukazuje druhou stranu uličky letadla, kde se nachází skupina žen, které byly stejně zmatené jako Daisy. Jejich sedadla totiž také neexistovala.

Moc často se to naštěstí nestává

Daisy také uvedla, že jí ani skupince žen letecká společnost nenabídla pomoc nebo kompenzaci. Naštěstí to ale neznamenalo, že by z letadla musely vystoupit, a tím pádem by se jejich dovolená zrušila. Našly totiž pár volných míst, která neměl nikdo zarezervovaná, takže si mohly pohodlně sednout. Ale klíčové na tom to je, že jim nikdo nenabídl žádnou pomoc.

@daisybarr1♬ Mission Impossible Theme (Movie Trailer Mix) – Dominik Hauser

Toto video se na internetu stalo velmi oblíbeným, vidělo ho již více než 1,4 milionu lidí. Několik diváků ho dokonce šokovaně komentovalo, protože je tato zkušenost velmi rozhořčila a nedokázali si představit, že by se něco takového stalo jim. Naštěstí se taková věc moc často nestává, protože s takovou by mohly letecké společnosti úplně zavřít a propustit svoje zaměstnance.

Zdroj: Mirror

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*