Volba jednoho ze 6 kamenů prozradí mnoho o tom, jaký ve skutečnosti člověk je

Myslíte si, že psychologické testy na odhalení osobnosti musí být složité? Naopak. Stačí si vybrat jeden z 6 jednotlivých kamenů. Právě tento krok plně postačí k tomu, abyste se mohli dozvědět mnoho zajímavých informací o tom, jací ve skutečnosti jste. Není žádnou výjimkou, že řada na první pohled nejjednodušších testů patří k nejpřesnějším.

Vyberte si jeden z 6 kamenů

Jediné, co musíte udělat, je vybrat si jeden z 6 kamenů. Rozhodně nad tím nijak dlouho nepřemýšlejte, jinak tento test nevyjde a výsledky budou zkreslené. Podívejte se na celou šestici a vyberte si ten, který vás zaujme jako první. Je jedno, jaký k tomu máte ten pravý důvod. Prostě si ho vyberte a potom můžete číst dále. Daná volba vám ukáže nejenom to, jací jste nyní, ale i to, jací byste chtěli být a také to, na co v současném životě věříte.

Kámen 1

Volba tohoto kamene říká, že chcete opět svobodu ve svém životě. Že vám velmi vadí současný shon a hektický způsob života. Máte potřebu se od současné civilizace spíše odpojit a žít si sami, svým životem. Chcete najít hlavně pokoj v duši a také místo, kde byste si mohli všechny své myšlenky jednoduchým způsobem utřídit. Pokud takové místo najdete, konečně budete šťastným člověkem, který má v životě úplně vše, co potřebuje.

Kámen 2

Zvolili jste tento? Potom se můžete těšit na to, že již brzy přijdou změny ve vašem životě. Kámen totiž souvisí s určitými změnami, které chcete a na které čekáte. Nepůjde však o změny materiální povahy, ale naopak se bude jednat o změny, které jsou duchovního charakteru. To znamená, že se mohou týkat i lásky a také vašeho vztahu. I když mohou narušit váš život, je třeba počítat s tím, že změny budou pozitivní.

Kámen 3

Tato možnost je označována jako takzvaný slunečný kámen. Pokud vás něco charakterizuje, tak je to hlavně fakt, že jste velkým optimistou a že takto působíte i na své okolí. Pokud jste si vybrali tento kámen, chcete si tento životní styl držet, také chcete změnit své myšlení ve směru toho, že budete vyžívat magii a tepla slunce, které vás pomůže léčit a zlepší vaši náladu, pokud to potřebujete ještě více než nyní.

Kámen 4

Máte blízko právě k tomuto kameni? Potom to o vás říká, že se chcete zbavit všech možných rutin a zvyků, které máte. A je jedno, zda se jedná o věci které se týkají dobra, nebo se jedná o věci které se naopak týkají zla. Jednoduše řečeno toužíte po tom, abyste svůj život změnili a chcete zažít něco zcela nového. Pozor však na přílišnou žárlivost, která se u vás může objevovat.

Kámen 5

Kdo ho zvolil, ten má zajímavou povahu postavenou na to, že velmi často a také rád poslouchá druhé. A to jak proto, že chce být informován, tak i proto, že ho zajímají různé drby a také pomluvy. Snažte se odlišit, co je pravda a co lež. Kdo zvolil tento kámen má také určitý vztah k duchovnu a k nadpřirozeným bytostem, o kterých věří, že jsou všude okolo.

Kámen 6

Poslední kámen si zvolila ta osoba, která je celkově zábavná, má ráda humor a ráda se baví. Bez radosti výrazným způsobem ztrácíte svůj smysl života. Nejenom, že se rádi bavíte, ale máte rádi i nové výzvy. Proto můžete milovat cestování, poznávání nových lidí, stejně jako není výjimkou ani to, že vám nejsou cizí různé adrenalinové zážitky.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]