Vyberte si klíč, který vás nejvíce osloví a poznejte vaše skryté vlastnosti, které zůstávaly dlouhá léta pod zámkem

Fotografie: Freepik

Pokud se chcete dozvědět více o vaší osobnosti, vyzkoušejte tento test. V něm si vyberete jeden z nabízených klíčů, který vám prozradí, jaké vlastnosti ve vás dřímou.

Je obecně známo, že klíče slouží jak k odemykání, tak i k zamykání dveří a je tedy možné díky nim objevovat i to, co nám skryto. Díky tomu snad odjakživa klíče sloužily též jako magické symboly a hojně se využívaly k věštění a předpovídání budoucnosti, nebo k odkrývání tajů minulosti. Vyzkoušejte tedy i vy dnes svěřit svou víru v klíč a vyberte si ten, který vás pocitově nejvíce láká. Dozvíte se díky tomu o sobě věci, které až dosud před vámi byly skryté.

Vyberte si jeden klíč

Vyzkoušejte tento jednoduchý test, který pomocí magie klíčů odhalí vaši vlastní. Tu, která se skrývá v samotném nitru vás a prozrazuje o vás ty nejzajímavější věci. Stačí se pouze pozorně zahledět na obrázek s nabízenými klíči a vybrat ten, který vás láká. Nehleďte na jeho přesný vzhled ani možnou hodnotu, ale vybírejte podle pocitu, který vás k němu táhne.

Poté jednoduše sjeďte níže na článek a u obrázku vámi zvoleného klíče najdete popis, který by vás měl vystihovat. Je proto skutečně důležité, vybrat nejdřív klíč, a až poté si přečíst, co je s ním spjato. To, jak vám jednotlivé vlastnosti na vás sedí, nám poté můžete uvést do komentářů pod článek nebo sdílet se svými přáteli.

1. klíč

Podle pravěké pověry se říká, že první klíč je majetkem Trojité bohyně, která je používá k rovnováze přírody a světa. Trojitá bohyně je tak samotným zobrazením tří důležitých aspektů a tedy dívky, matky a stařeny. Dívka je mladá a krásná, matka má v sobě zodpovědnost a péči o děti a stařena nám předává své moudra, která nasbírala během života.

Fotografie: Freepik

Pokud jste si zvolili právě tento klíč, znamená to, že máte v sobě sílu dělat velké věci. Stejně jako Trojitá bohyně udržuje rovnováhu, dokážete ji udržet i vy, a to vám dává um, potřebný k úspěšnému životu. Také máte neobyčejný dar, a jste velmi rodinně založeni. Váš partner i vaše děti tedy jsou, nebo budou nejšťastnějšími na světě.

2. klíč

Druhý klíč je podle legend připisován vždy k Erosovi, bohu lásky. Ten jej tak používá právě k jejímu šíření i do těch srdcí, které na již zanevřeli. Jelikož je však láska velmi mocnou čarodějkou, která má odvěkou moc hýbat celým světem, je tento klíč určený jen pro velmi silné a dobrotivé osoby, které nezneužijí jeho moc.

Fotografie: Freepik

Pokud tedy vaše volba padla právě na tento klíč, jste přesně takovou osobou. Láska vám dává potřebnou sílu ke všemu, co v životě potřebujete a dělá z vás šťastné a nesmírně silné a dobrotivé lidi. Na lásku si však musíte dávat také velký pozor, aby se nestala spíše břemenem. Vybírejte tedy pečlivě, komu své city věnujete a kolik se mu jich rozhodnete obětovat.

3. klíč

Klíč, který je v pořadí třetí, se odjakživa váže k Afroditě, bohyni krásy, lásky a míru. Ta společně s klíčem symbolizuje krásu, mír a svobodu. Nejen však krásu zevnějšku, ale především tu, která se skrývá v lidském nitru a má moc nad všemi pocity i činy daných lidí. Ten, kdo si tak zvolil právě tento klíč, vyniká neuvěřitelnou vnitřní krásou.

Fotografie: Freepik

Tak jej tak vede k dobrým činům a harmonii, kterou je potřeba neustále udržovat. Je to jako den a noc, slunce a déšť. Bez harmonie totiž nelze žít a existovat. Pokud vás však trápí břemena minulosti, snažte se pomocí harmonie najít vlastní klid, který vás povede napříč budoucnosti. Stačí jen trošku lásky, dobroty a víry v lepší zítřky.

4. klíč

Každá legenda, pověst i pověra praví, že čtvrtý klíč mají ve svém držení mocní druidové. Ti jej využívají právě ke svým běžným kouzlům, k ochraně přírody a také k moudrům, která jsou pro ně naprosto typická. Právě proto je čtvrtý klíč propojen nejen s tímto světem, ale také se světem duchů a skutečné magie.

Fotografie: Freepik

Ten, kdo si tak vybral právě čtvrtý klíč je požehnán samotnými druidy a jeho moudrost je pro něj klíčovou vlastností. Nejen však ta, ale také um, jednat správně vždy, když je potřeba a udržovat tak bezpečí a klid kolem všeho, co je vám blízké. Čtvrtý klíč také poukazuje na vaši dobrotivou duši, která má sklon k rozvážnému a promyšlenému jednání více než sklon k pocitům.

5. klíč

Pátý, a v řadě poslední klíč je ten, který dle pověr vlastnili ti největší králové. S ním si tak zamykali svá největší tajemství i magické předměty, které vedly k jejich úspěchům. Pouze rozvážný, moudrý a dobrotivý král však směl držet v rukou takový klíč. V opačném případě by celé království čekala jenom zkáza a neštěstí.

Fotografie: Freepik

Ten, jehož volba tak padla právě na tento klíč, je velmi ambiciózní osobou, která se nebojí riskovat a správně vždy zvažuje své možnosti. Úspěch je pro vás velmi důležitý a také se dokonale hodíte do vůdčích pozic. Vždy si však dávejte dobrý pozor, co je předmětem vaší snahy a kam přesně směřujete svůj cíl. Sejít z cesty je totiž velmi nebezpečné.

Zdroj: VeryWellMind

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]