Vítěz obřího jackpotu se podělil o svůj příběh a prozradil, proč už více než 10 let výhru tají před svou rodinou

Fotografie: Depositphotos

V rodině by neměla být žádná tajemství. Přesto se ale občas stane, že svému okolí něco důležitého zatajíme. Své o tom ví i vítěz astronomického jackpotu

Není žádným tajemstvím, že rodina je základ státu. A jako taková by se měla skládat ze členů, kteří se mají nejen rádi, ale také si bezmezně věří a nemají před sebou žádná tajemství. Někdy se nám ale v životě přihodí nečekaná situace a jsme nuceni našim nejbližším zalhat. Anonymního muže, který se svěřil se svým příběhem, potkala neuvěřitelná věc. Přesto se o tuto informaci se svou rodinou nepodělil. 

Fotografie: Pexels

Je to sen většiny z nás

Není nic lepšího, než vyhrát v loterii velký obnos peněz. Svět by byl hned lepší, kdybychom si bez problémů mohli dovolit všechno, co chceme, a nemuseli na to zdlouhavě šetřit. Vysněná dovolená, nový dům, nové auto a to všechno bez nutnosti chodit do zaměstnání a každé ráno brzo vstávat. Skoro nikomu se ale splnit tento sen nepoštěstí, a tak jen nadále sníme a doufáme, že jednou nastane ten šťastný den.

Fotografie: Pixabay

Tento sen se ale někomu přeci jen splnil. Do redakce jednoho dne dorazil anonymní dopis, v němž se autor svěřoval ke skutečnosti, že měl to neuvěřitelné štěstí a v loterii vyhrál jednu miliardu jedno sto šedesát sedm milionů devět set čtyřicet tisíc korun českých. Jedná se o neuvěřitelnou částku, která byla před více než deseti lety v jackpotu jedné kalifornské loterie.

Své rodině tuto skutečnost tají

Tuto informaci si ale nechal pro sebe. Za celých dlouhých deset let, kdy má částku na svém kontě, neřekl své rodině, že se mu takto nečekaná a šťastná událost stala.

Také se svěřil s tím, že nikdy nepůjčil peníze žádnému ze svých kamarádů, ale také z velkého obnosu peněz nedal ani korunu na charitu. Aby před svou rodinou tento fakt utajil, i nadále chodí do práce a žije tak, jako kdyby žádné peníze neměl. 

Fotografie: Freepik

Bojí se totiž, že by velká suma peněz jeho život pokazila. I přesto, že výhra je přímo pohádková, pro jeho život není ničím přínosná. Je mu totiž jasné, že kdyby tuto skutečnost jeho okolí vědělo, nejprve by za ním každý pro peníze chodil, a jeho sestra by dokonce chtěla, aby je věnoval církvi. Proto je podle něj lepší, že o finančním obnosu nikdo neví. Nyní je mu 67 let a žije i nadále spokojený a skromný život.

Zdroj: UberAlles

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]