Žert na účet policejního auta se absolutně vymkl kontrole. Místo plánovaného úspěchu nyní zpytují svědomí

Fotografie: Jarda 75 / Creative Commons / Attribution-Share Alike 4.0

Zaujmout na internetu začíná být čím dál tím těžší. Konkurence je veliká, a pokud nepřijdete s nějakým pořádným nápadem, sledovanost vašeho kanálu rozhodně nevzroste.

S originálním nápadem, podle své hlavy, přišli tvůrci na Youtube kanálu Endur. Rozhodli se vyrazit do ulic a náhodným autům rozdávat pokuty. Celou akci si nahrávali na kameru a následně uveřejnili na svůj kanál proto, aby získali větší počet zhlédnutí. Tento jejich nápad se ale se stejným nadšením nesetkal u strážců zákona, jež jako jediní mají kompetenci pokuty udělovat.

Každá zábava má své meze

Hranice mezi tím, co je zábavné a co je již za hranou, je mnohdy velmi tenká. Často vymyslíme nějaký vtip, který ale druhému vůbec vtipný nemusí připadat a dokonce jej může urazit. Někdy se může i povést, že svým pokusem o humornou situaci překročíme zákon nebo dokonce hazardujeme s něčím zdravým. Problémem internetu je to, že jeho uživatelé vymýšlejí i nemožné jen proto, aby diváky zaujali.

K propagaci svých nápadů, kanadských žertů nebo různých vtipů, využívají sociální sítě. Jednoduše si založí profil a na něm pak sdílejí různá videa, ve kterých promlouvají ke sledujícím. Tímto způsobem funguje také YouTube kanál Endur, za jehož zrodem stojí dva chlapci. Jednoho dne se rozhodli, že budou ve městě rozdávat náhodným autům pokuty, jako by byli pracovníci městské policie.

dopravní policista

Policisté se stali hrdiny, když vyrazili dveře, aby se dostali do bytu 72leté důchodkyně. K čemu tedy došlo?

Jejich pokus o vtip nedopadl vtipně

Ke svému aktu si ale vybrali auto, které nepatří jen obyčejnému občanovi. Aby bylo jejich video opravdu vtipné, rozhodli se udělit pokutu policejnímu autu, které se nacházelo na místě, kde je zákaz zastavení a parkování. Celou situaci na video nahrával druhý z hochů a to dokonce až do chvíle, kdy se policista dostavil na místo, kde jeho auto parkovalo.

Chování mladíků mu nepřišlo vtipné a požádal je tedy o průkaz totožnosti. Aby svoji grotesku chlapec dokončil, předal strážníkovi do ruky průkazku, která dokazuje, že je student. Na pokutě, kterou policista obdržel, stálo, že za svůj přestupek musí udělat 10 dřepů. Policistovi ale toto jednání nepřišlo zábavné a s nechápavým výrazem se otočil a vydal od hochů pryč. Faktem ale zůstává, že stál na místě, kde auta parkovat nemají.

Zdroj: Webniusy

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]