Zaměstnanec supermarketu srazil jednou ranou zákazníka, který na něj zaútočil vozíkem

Fotografie: Donald Trung Quoc Don / Creative Commons / Attribution 3.0

Nevídaný zážitek si odnesli zákazníci jednoho supermarketu. Poté, co zákazník začal vozíkem najíždět do zaměstnance, dostal tvrdou ránu, která ho poslala k zemi.

V jednom americkém supermarketu se v únoru letošního roku odehrála scéna jako z akčního filmu. Nikdo přesně neví, proč zákazník na zaměstnance obchodu zaútočil. Z krátkého videa je však jasně patrné, že si muž nenechal takové chování líbit. Přestože by si to neměl dovolit, neudržel nervy na uzdě a zákazníkovi jeho chování vrátil i s úroky. Ten skončil bezvládně ležící na zemi.

Na zaměstnance ještě naštvaně plivl

Zákazník amerického Wallmartu se na sociálních sítích podělil o záběry, které toho dne natočil při běžném nákupu. Na záznamu můžeme vidět muže v hnědé mikině s kapucí a černých šortkách, jenž má před sebou košík plný zboží. Z neznámého důvodu s ním začne najíždět do zaměstnance. Přišpendlí ho tak k pokladně a muž se snaží ze sevření vozíku dostat.

Aby toho nebylo málo, zdá se, že naštvaný zákazník ještě naklání hlavu směrem k zaměstnanci a plive na něho. Pak vezme svůj vozík a odchází pryč. Zhrzený zaměstnanec si však evidentně takové chování nechce nechat líbit a snaží se rozběhnout za mužem. Na chvíli se ho snaží zadržet muž z ochranky ve žluté vestě, ale marně.

Jendou ranou zákazníka pošle k zemi

Zaměstnanec má rudo před očima a rozhodne se nevychovanému zákazníkovi pomstít. Ten už je ale otočený zády k němu, a tak dostává jednu nečekanou trefu zezadu do hlavy. Během vteřiny se poskládá na zem, roztáhne ruce i nohy a zůstává bez hnutí ležet. Zdá se, že ho dobře mířená rána omráčila a bude se z ní ještě nějakou chvíli vzpamatovávat.

Celou scénu pozorují šokovaní přihlížející, a když se muž bezvládně sveze k zemi, jen bezradně koukají. V pozadí je také slyšet hlas ženy, která křičí: Nedělej to, nedělej to. A ozývají se také zvuky policejních sirén. Z toho se dá vyvodit, že konflikt zákazníka se zaměstnancem trval již delší dobu a na místo byla přivolána policie.

Zaměstnanec dostal zákaz pracovat pro tento řetězec

Walmart patří k jednomu z největších světových maloobchodních řetězců. Ve Spojených státech tato společnost provozuje přes 10 000 prodejen. Mluvčí této konkrétní prodejny, Casey Staheli, incident potvrdil a řekl: „Muž, který zákazníka praštil, byl smluvním bezpečnostním pracovníkem třetí strany, nikoli pracovníkem Walmartu. Od té doby má zakázáno pracovat v obchodech Walmart.“ Je otázka, kdo by dokázal udržet nervy na uzdě poté, co se setká s takto agresivním zákazníkem. Na celý incident se můžete podívat ve videu.

Zdroj: Daily Star

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*