Zápach z koše bude minulostí. Stačí použít noviny, vonný sáček nebo ubrousky do sušičky

Zápach z koše není nic výjimečného. Stačí pár odpadků a už se line. Díky našim jednoduchým trikům mu snadno zamezíte. A co budete potřebovat? Paradoxně se jedná o úplně běžné věci, které máte buď doma, nebo které pořídíte za pár korun. Pokud odpadkový koš nechcete z důvodu zápachu vynášet každý den, podívejte se, co s ním dokáže velmi efektivně bojovat.

Noviny

Je jedno, o jaké noviny půjde. Důležité je, aby byly klasické. Aby se jednalo skutečně o novinový papír, nikoliv ten voskový, který znáte z různých letáků. Vezměte několik novin, zmuchlejte je a dejte je vždy na dno odpadkového koše. Nejenom, že dokážou v případě potřeby nasát i tekoucí tekutinu. Jejich unikátem je to, že nasávají také pachy. Ty tak zůstanou na dně absorbovaný v novinách a zápach z koše bude díky tomuto velmi jednoduchému triku stoprocentně minulostí.

Ubrousky do sušičky

Pokud máte sušičku, dost možná ubrousky do sušičky používáte. Jedná se o alternativu klasických vlhčených ubrousků, které jsou však napuštěny vůní. Jsou parfémované a jejich úkolem je provonět prádlo během sušení. Díky své vůni však mohou mít ještě jedno velmi zajímavé využití. Lze je použít v odpadkovém koši. Podobně jako noviny je dejte na dno koše a uvidíte, že zápach bude minulostí.

A co když ubrousky nemáte? Tak improvizujte. Pomocí může kousek starého trička, které napustíte obyčejnou aviváži a vložíte ho taktéž na dno koše. Jednoduché a také velmi efektivní.

Vonný sáček

Dost možná ho také znáte, jelikož je primárně určený k tomu, aby se dával do vašich skříní mezi oblečení, kde bude udržovat jeho vůni. Samozřejmě v tomto případě ho nedáte do skříně, ale dáte ho do svého odpadkového koše. Nebo pokud ho máte schovaný v kuchyňské skříňce, tak ho můžete právě do této skříňky jenom pověsit. I to povede k tomu, že se vám povede pachy eliminovat.