Tento německý zázračný elixír čistí játra, cévy a pomáhá předcházet infekcím! Tajný recept zde

K přípravě tohoto nápoje toho nebudete potřebovat moc, ale jeho účinkům se nevyrovnají žádné léky. Opravdu stojí za to ho vyzkoušet.

Celé tělo dokážete vyčistit od různých toxinů a budete k tomu potřebovat pouze 4 ingredience. Pokud máte ucpané cévy v těle, omezuje se krevní oběh, což může být velmi nebezpečné. Následující recept vám s tímto problémem ale pomůže a dokonce posiluje imunitní systém a čistí játra. Tak co, vyzkoušíte ho?

Co budete potřebovat

Jak už bylo řečeno, k přípravě tohoto nápoje toho nebudete potřebovat moc, ale všechny tyto ingredience jsou velmi zdravé. Pokud by vám jeho chuť připadala nesnesitelná, přidejte si tam pár lžiček medu, to by mělo pomoci. Potřebovat tedy budete:

  • 4 palice česneku
  • 4 citrony
  • 2 lžíce strouhaného zázvoru
  • 2 litry vody

Příprava nápoje

Nejprve si důkladně omyjte citrony a poté je včetně kůry nakrájejte na kousky. Česnek si oloupejte a také nakrájejte na kousky. Všechny ingredience dejte do mixéru a po rozmixování zalijte vodou. Poté nalijte do hrnce, dejte na sporák a přiveďte k varu. Stáhněte z ohně a přefiltrujte. Je možné ještě dochutit trochou medu.

Fotografie: Pexels

Doporučené dávkování je přibližně jeden šálek třikrát denně. Nejlepší je pít ho asi dvě hodiny před jídlem, aby měl dostatek času na to, začít fungovat. Rozhodně ho nepijte těsně před nebo po jídle. Tento nápoj užívejte přibližně po dobu 3 týdnů a za tu dobu určitě pocítíte, že se vám udělá lépe. Chuťově vám možná nebude moc chutnat, ale opravdu stojí za to ho vyzkoušet. Pečujte o své zdraví.