Milovaná herečka z legendární komedie zemřela ve věku 69 let. Fanoušci prosí o úctyhodný obřad

Fotografie: Chmee2 / Creative Commons / Attribution-Share Alike 3.0

Ve věku 69 let zemřela oblíbená hollywoodská herečka, která okouzlila svět filmů svou rolí svůdné neteře v komediálním snímku Caddyshack.  

Počátkem letošního roku vyšla najevo smutná zpráva, která zasáhla celý svět filmu a jeho nadšenců. Světlo světa totiž ve věku 69 let opustila oblíbená herečka z komediálního snímku Caddyshack, kde vystupovala jako svůdná neteř majitele venkovského klubu, Cindy Morgan. Žena byla podle serveru PageSix nalezena policisty, a to poté, co se k ní domů marně snažila dostat spolubydlící.

Smrt herečky prozradil zápach z ložnice

Spolubydlící viděla herečku Cindy Morgan naposledy 19. prosince, kdy odjížděla na prázdninovou dovolenou. Zpět do rezidence v Lake Worth Beach na Floridě, kde spolu s herečkou bydlela, se vrátila 30. prosince. Její spolubydlící na klepání na dveře pokoje nereagovala. Žena však ucítila zvláštní zápach, který vycházel z její ložnice. Rozhodla se proto raději zavolat policejní strážníky a ti herečku objevili na posteli bez známek života.

Teprve ve věku 69 let tak opustila svět ikona hollywoodských filmů, jež se zapsala do srdcí mnoha komediálních nadšenců. Podle policejní zprávy byla její smrt zcela přirozená a neměla žádnou zvláštní příčinu, což také odpovídalo stavu, v jakém ji strážníci našli. Jakmile se tato smutná událost objevila ve zprávách, začalo vyjadřovat soustrast mnoho kolegů, kteří měli tu čest s ní hrát nebo ji během kariéry poznat. Na webu SvětKreativity jsme také informovali o nedávném úmrtí režiséra série Bratrstvo neohrožených.

Hlavní hvězda nejpopulárnějšího seriálu 21. století tragicky zemřela i s 2 dětmi

Svůdná neteř z komedie Caddyshack

Cindy Morgan si mohou filmoví nadšenci pamatovat především díky roli Lacey Underall, kterou si zahrála v populární komedii Caddyshack (1980). Ve snímku ztvárnila roli svůdné neteře majitele venkovského klubu a díky její kráse se jí podařilo upoutat pozornost všech mužů, které potkala. Dokonce během rozhovoru pro MegaCon Orlando v roce 2012 sama prozradila, že to byl její první film a zároveň ten nejoblíbenější. Vedle ní se v Caddyshack poté objevily také známé tváře, jako například Bill Murray a Rodney Dangerfield.

Herečka Morgan si podle serveru CBSnews získala slávu také díky filmu Tron (1982), kde ztvárnila dokonce dvě role, a to počítačovou programátorku Loru a její alter ego Yori. Díky svému talentu se však objevila také v mnoha seriálech, včetně Matlock, Hunter nebo také Síla rodu. Jejím posledním dílem byl poté dabing matky ve filmu Face of the Trinity (2022). Její památka díky filmovým snímkům zůstane v srdci všech jejích fanoušků i rodiny.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*