Žena po nemoci našla anonymní vzkaz na autě. Lístek ji vyděsil k smrti a rozdělil internet na 2 tábory

Fotografie: יעקב / Creative Commons / Attribution-Share Alike 4.0

Žena se vrátila po delší nemocenské do práce. Když se však po prvním dni vracela z práce domů, našla za stěrači auta výhružný vzkaz kvůli parkování.

Žena z Glasgow se vrátila do práce po šesti týdnech na nemocenské, ale po směně spatřila na svém autě nemilý vzkaz. Ten byl od anonymního pisatele, který ji varoval, aby „měla oči otevřené“, protože je možné, že se jejímu autu něco stane, pokud bude nadále parkovat na tomto místě. Na to samozřejmě reagovala poněkud rozpačitě, ale naštěstí měla podporu kolegů i uživatelů na sociálních sítích.

Vyhrožování kvůli údajně nesprávnému parkování

Komunita, která se o případu dozvěděla, hodlala v případě jednání anonyma jednat. Žena o všem také informovala média, jež samozřejmě na toto téma reagovala, a tím bylo celkem jisté, že si autor zprávy jen tak něco nedovolí. Ten ženu ve vzkazu obvinil z parkování na nesprávném místě a vyhrožoval, že ji udá místním úřadům.

Jednalo se o pouhý žertík, nebo vážnou věc?

Navzdory nepříjemné zkušenosti se ozvali místní obyvatelé, kteří od anonyma požadovali, aby problém více objasnil. Ze vzkazu to totiž vyznělo jako čisté vyhrožování bez závažného důvodu. Zároveň je také dost kruté, že k ženě přistupoval takto neempaticky vzhledem k těžkému období, jímž si během své nemoci prošla.

stará žena, autobus, muž

Cestující volali po vyhození stařenky z autobusu. Iniciativní řidič však vyřešil situaci po svém

Případem se zabývá policie

Skotská policie potvrdila, že obdržela zprávu o výhružné zprávě a je v počáteční fázi vyšetřování. Žena si tím ale neláme hlavu a pokračuje ve své práci. Stejně tak i parkuje na svém místě jako obvykle. Jakožto zaměstnankyně místního podniku má nárok na tomto místě parkovat, takže z právního hlediska se nemá čeho obávat.

Zdroj: Newly

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]