Žena přistihla svého přítele při nevěře. Téměř okamžitě vymyslela pořádnou pomstu. Jeho reakci natočila na kameru

Fotografie: Depositphotos

Nevěra je pro mnoho lidí neodpustitelnou zradou. Často končí rozpadem vztahu. Ovšem tato žena potřebovala více. Rozhodla se proto svému nevěrnému příteli pořádně pomstít.

Nevěra jde často ruku v ruce se lhaním a podvodem. Pro druhého člověka je to naprostá zrada, která často končí rozchodem nebo rozvodem. Obvinit však někoho z nevěry je velmi těžké, protože odhalit pravdu bez důkazů může trvat někdy i několik let. Žena jménem Mandie Pistol z Las Vegas o tom ví své. Její přítel jí byl nevěrný a ona se rozhodla pro pomstu.

Věděla, že je něco špatně

Mandie Pistol z Las Vegas měla dlouholetého přítele, ale vztah nebyl úplně takový, jaký si představovala. Zjistila totiž, že jí je nevěrný. Samozřejmě byla rozzuřená, ale o to více, když bylo z partnerovo nevěry patrné, že se nejedná pouze o jednorázovou chybu, nýbrž se něco takového dělo dlouhodobě.

Rozhodla se pro pomstu

Z toho důvodu se Mandie rozhodla, že rozchod je malým trestem. Pomstí se, jak se patří. Odplata měla být sladká a rozhodně měla jejímu partnerovi dát co pro to. Mandiein plán byl jasný. Chtěla muže chytit při činu, zároveň jej natočit na video a všechno zveřejnit na internet.

Fotografie: Pixabay

To ale nebylo všechno

Ovšem to nemělo být všechno. Chystala se proti němu použít svůj paralyzér, který dostala jako vánoční dárek právě od svého přítele. Jistě toho hořce litoval. Možná není úplně nejlepší nápad darovat své přítelkyni paralyzér, když se chystáte ji podvádět. Může být později použit proti vám.

Tak se i stalo. Jaké poučení si z celé situace vzal nevěrný muž, to není známo, ale je celkem jasné, že si další záletnické nápady dobře rozmyslí. Popřípadě své další přítelkyni jistě nedaruje k Vánocům tak nebezpečnou zbraň, jako je právě paralyzér.

Zdroj: Newly

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*