Neplánovaně podle svého instinktu šla navštívit přítele. To, čeho byla svědkem, už nevymaže z hlavy

Fotografie: Depositphotos

Nepříjemný zážitek čekal mladou ženu ve chvíli, kdy se rozhodla navštívit svého přítele u něho doma. K této návštěvě ji podnítil její instinkt, co najde, ale nečekala.

Žena na sociálních sítích vyzývá ostatní ženy, aby důvěřovaly svým instinktům. Jaime měla delší dobu podezření, že s jejím vztahem není něco v pořádku, přesto ale neměla žádný důkaz. Když se jednoho dne vzbudila se silným nutkáním navštívit svého přítele, rozhodla se, že poslechne svůj instinkt, a vydala se směrem ke svému partnerovi.

Bez ohledu na to, kolik je hodin

Zajímavé na tomto příběhu je skutečnost, že žena se probudila se silným nutkáním ve čtyři v noci. Její pocit, že se děje něco, o čem by měla vědět, byl natolik silný, že se rozhodla čas ignorovat a vydala se k domu svého partnera. Svůj příběh následně sdílela na sociální síti TikTok, kde se ostatním uživatelům svěřila s tím, že vlastnila náhradní klíč od partnerova domu.

Nebyl pro ni proto problém dostat se až dovnitř. To, co zde ale viděla, nečekala ani v nejhorších snech. Podívala se do postele, kde spal její partner a zjistila, že se zde nenachází sám. Kromě něho byla v posteli totiž také cizí žena. Jaime chvíli nevěděla co má se situací dělat, podle webu Topky se následně rozhodla, že si partnera spolu s cizí ženou v posteli vyfotí.

Radost z narození syna vystřídala dramatická scéna. Žena nemohla uvěřit maximální drzosti přítele

Měla jsem silný pocit, že mě podvádí

Následující den konfrontovala svého partnera, fascinující je, že ji k celé situaci nic neřekl a dvojice se tedy rozešla. Proč jej napadlo vzít si jinou ženu domů, když věděl, že jeho přítelkyně má klíč od domu, to však zůstává záhadou. Jamie o svém partnerovi od té doby neslyšela, jestli tedy s danou ženou zůstal, neví. Nyní už ale ví, že by se člověk měl více spoléhat na svůj šestý smysl.

Milenci v posteli
Fotografie: Freepik

Jenom díky tomu, že poslechla svou intuici, se dozvěděla pravdu, kterou by před ní její partner asi nějakou dobu ještě skrýval. Její instinkt jí říkal, že v jejím vztahu není něco v pořádku, a měl pravdu. Nejedná se o jediný příběh, ve kterém se dokázalo, že instinkt bychom měli poslouchat. Nedávno jsme čtenáře deníku SvětKreativity informovali o rodičích, kteří poslechli instinkt a podívali se do dětské chůvičky.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]