Obdržela od sousedů dopis, jehož obsah ji dostal do kolen. Když zjistila, na co si stěžují, ihned zrudla

Fotografie: Petr Kinšt / Creative Commons / Attribution-Share Alike 3.0

Žena se domnívala, že má se svými sousedy dobré vztahy. Jednoho dne však obdržela dopis, jehož obsah ji vyvedl z omylu. Nevěřila svým vlastním očím.

Život přináší různé nečekané situace, většinou velice bizarní. Nedávno ve varšavské čtvrti Wilanowie došlo k neobvyklé situaci. Jedna ze sousedek obdržela vzkaz, jehož obsah ji šokoval, doslova srazil na kolena. Pro ni i pro veřejnost, když byl dopis sdílen na sociálních sítích, bylo velice těžké uvěřit tomu, co v něm stojí.

Dejte si pozor, kde věšíte spodní prádlo

Napadlo vás někdy, že mohlo být vaše okolí pohoršeno tím, že si na balkón věšíte své spodní prádlo, na odiv všem sousedům? Jak se ukázalo, pro některé je to obrovský problém, který je třeba řešit. Žena, jež obdržela tajemný vzkaz, to zažila na vlastní kůži, když venku na prádelní šňůře viselo její spodní prádlo.

Každý jsme jiný, nemůžeme vyjít s každým, to je logické. Pro vás drobnost, pro jiné velká chyba. Stejně tak to bylo i s kauzou „spodní prádlo“. Ženu by nikdy nenapadlo, že by to mohl být tak obrovský problém, jak uvádí server Webniusy. Tato obyvatelka domu byla rychle odsouzena za to, že na balkón pověsila své spodní prádlo tak, že si ho mohli všichni ze sousedství prohlédnout.

Při roznášce pošty ho zaujalo zvláštní chování dítěte, které ostatní ignorovali. Zachránil jeho matku

Obsah dopisu ženu šokoval

Jak je zveřejněno na facebookové stránce Obywatele Wilanowa, ve vzkazu stálo: „Dobrý den, sousedko, mohla byste prosím v budoucnu přestat věšet své spodní prádlo na balkón? Toto je křesťanský blok a náš syn by měl vyrůstat bez takových pokušení.“ Žena se rozhodla poznámku sdílet na sociálních sítích. Chtěla slyšet názor jiných lidí.

Tymczasem, gdzieś w Warszawie…

Zveřejnil(a) Obywatele Wilanowa dne Neděle 25. dubna 2021

Smršť komentářů na sebe nenechala dlouho čekat. „A když ne, půjde si určitě stěžovat knězi a shromáždí se celá vesnice s vidlemi proti nevěstce,“ stojí v jednom z nich. Někteří se obsahu dopisu zastali, ale z většiny poznámek jste mohli vycítit výsměch. Na SvětěKreativity jsme již psali i o jiných příbězích, kde hlavní roli hrálo spodní prádlo. Velkou pozornost na sebe strhly kalhotky 65leté důchodkyně z Velké Británie.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*