Ženich splnil své těžce nemocné matce velké přání. Na svatební den nikdy nezapomene

Fotografie: Pixabay

Než si přečtete obsah tohoto článku a podíváte se na video, připravte si kapesníky. Tanec, který uvidíte, totiž není jenom pouhým obyčejným tancem.

Toto video z jedné americké svatby dojalo již mnoho diváků a až ho uvidíte i vy, rozhodně vaši tvář pokryje nejedna slza. Důležitá událost, na které ženich slíbil své nevěstě věčnou věrnost, se konala na oblíbeném místě v Tennessee, a to, co předvedl se svou matkou, bylo velmi impozantní. Lékaři jí totiž před několika lety diagnostikovali nevyléčitelnou amyotrofickou laterální sklerózu (ALS), onemocnění horních a dolních motorických neuronů.

Krásná vzpomínka na nejdůležitější den v životě

Autoři tohoto videa uvedli, že to byla bezpochyby nejdojemnější svatební událost, které se kdy v životě zúčastnili. Matka na videu bohužel svůj boj se zákeřnou nemocí prohrála krátce po synově svatbě a scéna, kdy naposledy tančí se svým krásným synem, tak navždy zůstane v paměti její rodiny. Níže se tak můžete podívat na impozantní záběry ženichova nejdůležitějšího dne v životě, na který dozajista nikdy nezapomene.

Jsou to přeci zážitky a vzpomínky, které tvoří náš život a dopřávají mu ty nejradostnější chvíle. V případě, že se budete někdy rozčilovat nad maličkostmi, si vždy vzpomeňte na toto video a řekněte si, zda je opravdu potřeba vynaložit tolik energie do něčeho, co vás ubíjí, a přitom to není nic důležitého. Vždy je třeba myslet i na to, že máte skvělou rodinu a přátele, kteří tvoří vaše vzpomínky, a tím i váš život.

Amyotrofická laterální skleróza

Amyotrofická laterální skleróza je onemocnění motorického nervového systému, které s postupujícím vývojem postihuje celé tělo. Pacient se stává stále méně pohyblivým, až dojde k celkovému ochrnutí nebo paralýze. V důsledku slabosti dýchacích svalů obvykle končí onemocnění smrtí do tří až čtyř let od začátku příznaků. Ženichova matka na zmíněné svatbě sice s touto nemocí bojovala dlouho, ale přesto měla sílu si se svým synem zatančit. Musel ji však neustále držet, protože její svaly to již samy nezvládaly.

Zdroj: UberAlles, Youtube / MNF Productions