Žil celý život sám, po smrti vyplavalo na povrch jeho tajemství. Rodina na pohřbu jen nevěřícně zírala

Fotografie: Vojtěch Veselý / Creative Commons / Attribution-Share Alike 4.0

Soudit někoho jiného jen podle vzhledu není správné. Osamělý muž skrýval různá tajemství, jeho sousedé se vše dozvěděli až po jeho úmrtí.

Pokud máte nějaké sousedy, o kterých toho moc nevíte, pravděpodobně jste si na ně tak jako tak časem udělali nějaký vlastní názor. Někteří lidé jsou však velmi tajemní a jejich okolí toho o nich moc neví. O tomto muži lidé věděli pouze to, že žije celý život sám a hodně šetří. Jakmile ale zemřel, byli překvapeni tím, jak ho podcenili.

Muž žil celý život sám

Ohledně toho, jak by měl člověk žít a s kým, neexistují žádná pravidla. Každý si tak může sám vybrat, zda bude bydlet s někým, nebo sám. Tento muž žil podle jeho sousedů pouze sám a s nikým se moc nebavil. Jediné, co o něm moc dobře věděli, bylo to, že si šetřil peníze a neutrácel je za zbytečnosti.

Dalo by se říct, že i když si myslíte, že své sousedy znáte velmi dobře, nikdy netušíte, co se odehrává za zavřenými dveřmi. Někteří sousedé se tváří velmi mile a sympaticky, a přitom se přetvařují. Další skupina je zase moc sdílná, jiní vám toho o sobě moc neřeknou a raději půjdou někam do ústranní. Podobným introvertem byl i tento muž, který po své smrti překvapil okolí.

Když zemřel, sousedé se dozvěděli více

Jakmile tento šetřivý a osamocený muž zemřel, začínaly vyplouvat na povrch jeho tajemství. Sousedi tak byli velmi překvapení například tím, že u muže občas pobývaly pěstounské děti, o něž se rád staral. Dále bylo zjištěno, že se celý život staral o svého bratra s handicapem, který později zemřel. Po jeho smrti si tento muž koupil sportovní auto, aby si alespoň trochu zpestřil život.

Fotografie: Freepik

Postaral se o ostatní i po smrti

Celý život se věnoval péči o druhé a bohužel zemřel na rakovinu v pouhých 63 letech. I po své smrti ale zajistil, aby bylo o ostatní postaráno. Díky tomu, že hodně šetřil, mohl pomoci mnoha organizacím. Dětské organizaci věnoval téměř 300 milionů korun, za což mu jsou všichni vděční. Charitativní organizace část peněz použila na splacení hypotéky a také na koupi vozidla, díky kterému mohou ročně přepravit 200 dětí do bezpečného domova.

Zdroj: CTV News

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*