O jakou ženu má muž na obrázku zájem? Odpověď odkryje důležitou věc, o vašem pohledu na vztahy

Fotografie: CanvaPhotos

Pokud se zajímáte o mezilidské vztahy, možná vás bude zajímat a bavit i tento test, podle kterého si můžete zkusit uhodnout, o kterou ženu má muž zájem. Stačí se pozorně podívat na obrázek.

Jestliže jste někdy měli zájem o nějakého muže nebo ženu, možná jste si všímali určitých signálů, které vám mohly dát najevo, že o vás druhá osoba má zájem nebo se naopak snaží z vaší blízkosti vzdálit. Ať už jste byli s někým na rande nebo jste někdy sledovali ostatní lidi, mohli jste si všimnout jejich chování, které naznačovalo, zda se jedná o pár na rande nebo pouze o kamarády, kteří si vyšli ven.

Sledujte lidi okolo sebe

Je velice zajímavé, když máte možnost sledovat lidi okolo sebe, protože se tak naučíte rozpoznat gesta nebo jiné signály lidí. Podle toho můžete určit bez jakékoliv komunikace, jak se daná osoba cítí nebo jakou má pravděpodobně náladu. Občas se stává, že i když s někým komunikujete, může se s vámi tato osoba bavit zcela bez emocí, ale přitom má o vás daný člověk zájem.

V takové chvíli je velmi těžké rozpoznat, jaké má k vám daná osoba sympatie a někdy ani nepoznáte, že by s vámi tento člověk chtěl trávit víc času a lépe vás poznat. Vhodnou možností, jak lépe porozumět lidskému chování a psychologii člověka, je čtení knih, které jsou na toto téma zaměřené. Dále lze pozorovat lidské chování v realitě a časem se naučíte i odhadovat, jak na některé situace lidé reagují.

Vyzkoušejte si tento test

Abyste si mohli otestovat vaše vědomosti a všímavost, zkuste se podívat na obrázek, na němž se nachází 1 muž a 3 ženy. Z obrázku by mělo být poznat, o jakou ženu má muž zájem a vaším úkolem je, tipnout si, o kterou se jedná. Velká část lidí vůbec neodhadla, která z žen je tou, o níž má muž vážný zájem. Je velmi pravděpodobné, že i vás výsledek překvapí.

Fotografie: Pixabay

Pozorujte řeč těla

Jestliže už máte váš tip, zkuste se ještě důkladně podívat na držení těla jednotlivých osob. Jako příklad lze uvést to, že se lidé celým tělem natáčí k těm, kteří jsou jim nejsympatičtější a rádi by s nimi byli v kontaktu. Na tomto obrázku je muž celým tělem natočit k ženě, jenž je číslo 1. K ženám číslo 2 a 3 je natočen bokem což značí, že o ně nemá větší zájem.

Zdroj: VeryWellMind

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*