Znamení zvěrokruhu, která patří mezi nejzáhadnější. Jen velmi těžko se odhaluje jejich pravá osobnost

Fotografie: Freepik

Ne každý je při komunikaci jako otevřená kniha a řekne nám na sebe i svá nejtajnější tajemství. Existují lidé, kteří hned na první pohled působí velmi záhadně. Některým znamením zvěrokruhu je tato záhadnost přímo hvězdami předurčena.

Níže popsaná znamení zvěrokruhu mají kolem sebe zvláštní auru. Působí, jako by byla schovaná pod neviditelným pláštěm, a tím izolovaná od lidí kolem sebe. Na někoho pak mohou působit jako velcí pokrytci, většinou to tak ale není. Tito lidé často žijí ve svém vlastním světě, který jim vyhovuje, a málokoho do něj pouští. Pokud se k nim ale dostaneme blízko a máme tu čest být jejich nejbližšími přáteli nebo dokonce partnery, jedná se o znamení, od kterých nás čeká jen velmi málo zklamání. 

Fotografie: Unsplash

Záhadná znamení mohou být skromná, ale i záludná

Velmi skromným a uzavřeným znamením je Rak. Málokdy vyjadřuje své myšlenky nahlas, a proto se při komunikaci s ním hodí, pokud umíte takzvaně číst mezi řádky. Své pocity a myšlenky odhalí nejbližší osobě, pro ostatní zůstane záhadou.

Někdy jeho nedostatek vyjadřování myšlenek vede ke vzniku nedorozumění nebo dokonce hádek. Vše je zapříčiněno tím, že Rak raději mlčí, než aby situaci vysvětlil. Nejzáhadnějším znamením zvěrokruhu je ale bezesporu Štír. 

Fotografie: Unsplash

Štír navenek působí jako kamarád, ale ve skutečnosti všechno skrývá v sobě. Přesto docházíme k mylnému zdání, že Štíra známe, opak je ale pravdou. Štír je totiž krabička plná tajemství. Jedná se také o skvělého manipulátora, takže si na něj dejte pozor. Zároveň vás ale komunikace s ním nikdy nebude nudit, protože umí být velmi okouzlující a charismatický společník. Podobným znamením je Kozoroh. Jedná se o tajemné lidi, kteří s ostatními nesdílí své životní plány ani myšlenky. 

Tichá ryba je ve skutečnosti velmi sobeckou bytostí 

Kozoroh nás ale může zmást, protože působí velmi důvěryhodně a je často obklopen velkým množstvím přátel. To však neplatí o tiché Rybě. Ryba je znamením, které myslí většinou jen samo na sebe.

Ryba se nejlépe cítí uzavřená ve svém světě se svými fantaziemi. Jedinci narození v tomto znamení Vám většinou neřeknou, co po vás chtějí. Při komunikaci s nimi musíme hodně spoléhat na svoji intuici a tak trochu hádat. Ryba patří mezi nejméně hovorná znamení zvěrokruhu.

Fotografie: Unsplash

Posledním záhadným znamením zvěrokruhu je Vodnář. Vodnář je známý svým hromaděním. Během svého života si shromažďuje věci, které by se jednou mohly hodit. Pokud se ale budete snažit dostat do jeho hlavy a budete chtít poznat jeho myšlenky, nepovede se vám to. Velmi často to totiž vypadá, že Vodnář hraje na schovávanou. Na oko vás nechá nahlédnout do svého života, a poté okamžitě zavře pomyslné dveře. Nikdy se od něj nedozvíte, co si myslí nebo jaký má názor. Budete si ho muset sami domyslet.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]