Známky toho, že se vás snaží kontaktovat zesnulý milovaný člověk. Mnoho lidí si jich chybně nevšímá

Fotografie: Depositphotos

Život člověka se skládá z několika etap. Některé jsou veselé, jiné smutné. Pokud zemře někdo blízký, je to pro každého těžké.

V případě úmrtí v rodině nastane několik fází truchlení. Máme tendenci si myslet, že se člověk vrátí, zavolá, že ho ještě někdy obejmeme. Časem se s tímto faktem smíříme a uchováte si jen vzácné vzpomínky. Někdy vám však daná osoba chybí opravdu hodně a dali byste cokoli, kdyby jste ji mohli ještě vidět. Znáte známky toho, že je vaše milovaná osoba poblíž.

Sny, vůně i chybějící předměty

Během spánku máme tendenci komunikovat s mrtvými. Sny mohou být realistické. Pokud se vám často zdá o milované osobě, snažte se pochopit zprávu, kterou posílá. Zesnulého člověka mohou připomínat vůně, ať už jídla nebo třeba oblíbených květin. Někdy můžete mít pocit, že předměty ve vašem okolí mizí. Nakonec je však najdete v jiném rohu domu. Mohl to být právě duch zesnulé osoby, který je přemístil.

Fotografie: Pexels

Duch zesnulé osoby s vámi může komunikovat také pomocí písniček, například v rádiu. Dávejte tedy dobrý pozor na to, co slyšíte a co vám to opravdu má říci. Třeba jde o tajnou zprávu, stejně jako v případě snů nebo přemístěných věcí. Někdy vám hlavou proletí myšlenky v konkrétním kontextu, což můžete vnímat jako upozornění. Například posloucháte v autě hudbu a máte nutkání jet rychleji, objeví se však naopak myšlenka, která vás donutí jízdu zpomalit.

Potkáte lidi, když to nečekáte

Někdy potkáte některé osoby, když to nejméně čekáte. Pokud procházíte těžkým obdobím nebo prožíváte depresi, duch vaší milované osoby se vás snaží utěšit tím, že vám někoho pošle do cesty. Toto nečekané setkání je jako sluneční paprsek. Podle některých názorů zesnulí své příbuzné prostřednictvím znamení utěšují také na pohřbu. Může jít o dotek ramene, pohlazení po tváři nebo počechrání ve vlasech.

Fotografie: Pexels

Zprávu mohou přinést také zvířata. Pokud svého psa uvidíte bezdůvodně vrtět ocasem, může to být známka toho, že se s nim do kontaktu dostal duch milovaného zesnulého. Stejné je to v případě, že z ničeho nic mňouká nebo vrní vaše kočka. Navíc se mrtvé duše snaží reprodukovat to, co dělali za života. Pokud tedy měl váš dědeček problém se zhasínáním, pravděpodobně se vám připomene tím, že se pokusí rozsvěcet světla.

Zdroj: Today, Guideposts