Stačila první 2 slova a porotci hned věděli, že před nimi stojí objev století. Takový hlas jste ještě v životě neslyšeli

Fotografie: Depositphotos

Nesnadná výzva se stala pro mladou Serenu dobrou volbou. Okouzlila porotu i všechny v sále a přesvědčila tak o svém nádherném talentu.

Obstát v pěvecké soutěži není nijak snadné. Objeví se zde mnoho talentů s krásným hlasem a porota má nelehký úkol. Existují ale výjimky, kterým stačí zazpívat pár tónů a všem je naprosto jasné, o jakou hvězdu se jedná. Takovou výjimkou je i mladičká Serena s hlasem tak dokonalým, že i porota soutěže Next Star byla naprosto omámena.

Důležité odhodlání v životě Sereny

Next Star je rumunská reality soutěž, která má za cíl objevit pěvecké hvězdy mezi dětmi v rozmezí od 3 do 13 let. Začala se vysílat v roce 2013 a od té doby proslavila mnoho talentovaných dětí. V soutěži působí odborná porota složená ze slavných osobností, která hodnotí jednotlivé výkony začínajících hvězd.

Fotografie: Pixabay

Možná si i Serena jako malá představovala, jaké by bylo mít úspěch před plným sálem posluchačů naprosto ohromených jejím hlasem.

Dorostla do věku, kdy se odvážila splnit si svůj sen a vzepřít se strachu z neúspěchu. A rozhodla se dobře. Zazpívaná světově známá skladba v jejím podání byla skoro k nerozeznání od originálu a získala tak mnoho fanoušků

Fotografie: Pexels

Talentovaná malá hvězda

V 11 letech mají děti své sny a mnohé z nich snem zůstanou. V případě Sereny tomu ale tak nebylo. Odhodlaná šla svému štěstí naproti, když se přihlásila do pěvecké soutěže. Na pódiu vypadala jako profesionálka a po zaznění prvních tónů si získala všechny. Na videu, uveřejněném níže, můžete vidět, jak si celou chvíli užívá a dává do zpěvu ty správné emoce.

Skladba „I will always love you“ je velmi oblíbenou písní. Především není snadnou výzvou, a i zkušeným zpěvačkám dá pořádně zabrat. Serena se jí zhostila bravurně a všechny tak přesvědčila o svých kvalitách. Dostala se tak do podvědomí hudebního showbyznysu a je celkem dost možné, že její zpěv ještě někdy v budoucnu uslyšíme.

Zdroj: YouTube / Next Star

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]